Prijava

Vuk mob isao u istu teretanu ko ja jedno vreme, ima lik 180 maksimum. A Alen 202 ima, ako si na njega mislio Bohore

Ili si mislio na Hrvata ovog, on je isto kljusina

Onaj visoki lik odbojkas il sta je onaj Vladislav, lik izgleda kao da je preziveo udar groma, pritom kapiram da je leceni alkoholicar, oni svi imaju te face isprane, ko da dobijaju mozdani udar na svaka 3 sata

Ovaj što nosi fajerku Hrvat
Širi u ramenima i viši od Krileta

Volio bih da se potuku

Da da, taj u fajerci, Filip Car, odlicno ime i prezime za rijaliti igraca. Pitanje je kako se bije ovaj, bas deluje debelo, kapiram da ima 130 kila sig, mada i ovaj ima 140, bas bi bilo dobro da se posibaju, a Neca tiktok pored da skici ko giba ono jednom haha

Hahahah sećam se Gibe jebenog

Mita i giba najdobroljudnij pederi ikad
Najjaca scena kad su biliusli svi porodicno, a onaj njihov cale kao eto nadam se da cu im naci zene u rijalitiju da ih ozenim...a onda kadar na njih oni samo sto brushaltere ne nose

Hahaha jer sise već imaju

pogledaj ti samo tu tranziciju i kazi mi i dalje da je dobra picka, video sam je par puta u mom kraju skoro tek kad mi je rekao ortak ko je prepoznao sam

Neprirodno znak jednakosti ružno

Nekada su zadruge bile nešto sasvim drugo

томовићу, мајсторе!

ако некога занима објашњење феномена како се 95% добрих и одличних риба београђанки у младости карало са црногорчинама по приморју ево једног начина како то остварују, уз онај опробани, мачо фазон ја држим ово оно оли ти мала што да попијеш итд

дакле црногорски предатор напада свој омиљени плен на мало финију варијанту:

https://www.youtube.com/watch?v=zkK301sSdfg

Koliko truda i upinjanja oko materijala koji košta 70-100€

Smeši mu se friend zona sa ovakvom spikom, sve i da je opali kapiram da će ova jedva čekati da se kopulacija, kao takva, dakle snošaj, konačno završi

Ko je partizanovac ovde nanu li vam u picku jebem, mrs u zvezdu govna

Misliš kad seljak iz Bajčetine progovori francuski?

Kad drolja kurva postane