Prijava

Toliko loše, da spada u kategoriju vrhunskog. Što je Vizuova Soba svetskoj kinematografiji, to je Bućkuriš (mora početno veliko slovo) Vukajliji.

Moja prva ansambl defka je startovala najpopularniji srpski sajt. Samo kažem

Zap, a čitaj komentare. Niko nije imao muda minus da da. Dokaz da je Vukajlija išla suprotno mejnstrimu - politička korektnost pre političke korektnosti, Noob Lives Matter pre Black Lives Matter. Čak i neke ljute glave su dale plus i kao "Koji si kralj". Danas, ili barem pre 2-3 godine, autor bi doživeo teško maltretiranje od strane auditorijuma. Bućkuriš. Jebeni vukajlijaški bućkuriš.

Kevin iz Office-a
Moja prva ansambl defka je startovala najpopularniji srpski sajt. Samo Kažem

Na sve svoje grehe, ipak nisi bućkuriš, jebiga.

Lepo im bilo svoje ime da vide u defku

Da jebote. Joj živote majku ti jebem...

Bile su te sekte, secam se nakace mi se na definiciju kao hahah to kralju, odlicno, realno sasvim teska sranjcuga, kao se nesto plusiraju tamo vamo, ajde s nama, moj odgovor je uvek bio napusim vam se kurca itd... Realno i Zapata je bio sektas i jos njih mnogo

Cistota, cistota nije gluma, to sto, sto neko cisti i odrzava svoju kucu, a potom popusi, popusi kurac zarazen kandidom, kao, kao alava svinja, zato sto, sto misli da su takve, takve stvari ljubav, to, to nije nesto, sto, sto je nama, kao takvima, potrebno

Ja bio sektaš daj nemoj da pušiš kurac

nemoj sad da ti lepim komentare, ne jedi govna, svi ste jebeno bili sektasi

moj odgovor je uvek bio napusim vam se kurca itd

Opa bombi neki novi momenti

uf miki kud me natjera da se prisjetim svoje reakcije na ovo

i ti si gambi bio sektas

Pa sektas sam bio u smislu osnivanja tarzanije al sad u smislu kvaksonskih loza, arcera, i tih stvari, bas i nisam

Bombi vredjas mi osecanja

Znas kako se to branilo jedno drugo haha, mrtve debilcine bukvalno me i tada hladan znoj oblivao, secam se da sam naleteo na sajt preko gugla, tek se razvijao i registrujem neki nalog, sad sam zaboravio koji i napisem definiciju. Elem ovakav razgovor:

- Rendom sektas (uglavnom 98% sajta): Plagijat, vec postoji
- Ja: jbg, kucao sam search nisam nasao
- Rendom sektas: Nema "search" ima "trazi"
- Ja: Uvalim ti u garazi hahahaha opaaaaaaaaa

76 komentara sektasa: Jao jao, fuj, juju kakvo nevaspitanje, ban molicu

elem, toliko politicki korektno da su mi se jaja znojila... jebeno treba da imas somting oful ili
slicno, oni prave sekte da se plusiraju i razgovaraju nekim cudnim prefinjenim jezikom

i ono malo sto je iskakalo i ulazilo u "legendu" su tipa komunjarska deca koja su izazivala sablazan kad se iskenja na patrijarha i crkvu, uh sto ste zajebani jebeno...

batalite me, i ovo mrtvilo je znas sta za ono sranje - Notr Dam, samo sto nemas koga vise da istrolujes jer svi sve znaju

Ja sam mislio da vi svi u sapcu pricate cistim knjizevnim jezikom i svi ste clanovi sanu. Grozan recnik za jednog sapcanina moram priznati da sam neprijatno iznenadjen bomby