Prijava

I onda jos i mongoliji pola sveta da damo, britaniji trecinu, bombona

И Северна Грчка (Епир, Тесалија, Македонија, Халкидики) је некад била света српска земља...

O da. I Grci i dalje smatraju Dusanovo carstvo kao svoje, tacnije nase zajednicko. I Grcka crkva i dalje vijori Dusanovu zastavu, a nase govnare boli kurac. Slave lika koji je otrovao Dusana i razjebao carstvo.

Pa nisam nešto preterano informisan, al evo sad kad gledam ovde su Azerbejdžanci u situaciji ko mi s Kosovom LOL

Не баш; Нагорно-Карабах јесте било насељено Јерменима до 18. века, али то овде није релевантно. Оно што јесте релевантно јесте да је Нагорно-Карабах при формирању СССР-а дат Јерменији, а затим одузет и предат Азербејџану. Нагорно-Карабах је био аутономна област, а, према уставу СССР-а, аутономне области јесу имале право издвајања из федералне јединице у којој се налазе. Оваква ставка није постојала у уставу СФРЈ. И у оном моменту када је Бадинтерова комисија прогласила распад СФРЈ, Косово је сматрано саставним делом Србије.

Готово је извесно да је Азербејџан, као губитник у рату '90-их, започео овај сукоб.

Што се тиче Србије, захваљујући овој лажној паралели (иако међународно право оба случаја сматра за sui generis, она признаје Нагорно-Карабах као део Азербејџана; у Азербејџану Србија има амбасаду, док у Јерменији нема (има нижег дипломатског представника, док је пре амбасада у Грчкој била задужена и за дипломатске односе с Јерменијом.

O da. I Grci i dalje smatraju Dusanovo carstvo kao svoje, tacnije nase zajednicko. I Grcka crkva i dalje vijori Dusanovu zastavu, a nase govnare boli kurac. Slave lika koji je otrovao Dusana i razjebao carstvo.

И Северна Грчка (Епир, Тесалија, Македонија, Халкидики) је некад била света српска земља...

https://previews.123rf.com/images/sisterspro/sisterspro1708/sisterspro170800179/83465220-portrait-of-tired-arab-man-who-holds-head-and-feels-migraine-tries-to-calm-pain-and-massages-whiskey.jpg

ima ambasadu, ali ambasadora nema... tu je otpravnica i ataše (inače dobar čovek).

Care, uz svo postovanje tebi ja ne verujem u nezvanicnu propagandu SPC kao istorijski fakat. Ja uporedjujem zvanicno cinjenicno stanje i izvodim svoje zakljucke.

"facepalm arab"
Пошто не видиш/не знаш у ком контексту сам дао коментар о Северној Грчкој немој да одговараш/коментаришеш.

evo ćirka i kvlitetne analize sa sve linkovima za saker.

A gde baš Arapina nađe, ima toliko lepših životinja u prirodi.

Koga boli kurac za detalje, želim kvalitetno krljanje, ako je moguće i sa mešanjem velikih sila, da sve ode u kuracccc. Ali bez nuklearki, da bar neko može u planeti da uživa, kad mi nismo umeli

Нема потребе, ово срање се решава само од себе. Док неко буде избацио поштену анализу све ће бити готово.

Ako nije problem da se izjasnite za koga ste ili da se svi slozimo da smo za Jermeniju? Da ne ispadnem glup negde?

gamby rim nije sacinjen samo od italije nego je bio multietnicka republika/imperija
mesas aneksiranu teritoriju s visevekovnom na kojoj isti narod zivi

"multietnicka republika/imperija"
Лол, где сам ово већ чуо... а да, diversity is our strength. И као у Старом Риму тако и у САД и њеном источном делу (ЕУ) влада мањина. У Старом Риму су то били Сенатори и Грађани Рима (ко не знам за римско грађанско право нек гугла) а у САД англо-саксонци (и извесни семити са повећим носем) и њихови амбасадори у земљама ЕУ (и ван ње).

Azeri u ovo ne bi krenuli tek tako, ocigledno je postojao signal sa viseg mesta... gine se prilicno, ja znam barem za 15-20 sahrana poslednja tri dana, a region je udaljen ihahaj od Karabaha, sve u pitanju regularna vojska i rezervisti. Mediji ne obavestavaju, ali se radi o proper krljanju. Postoje razne teorije zasto se ovo dozvoljava, najvise verujem u razmestanje Nato snaga na juzne ruske granice...

prvo, treba se sloziti da nas zabole patak za jermeniju i azerbejdzan, i da ovo pratimo vise uz kokice/pivo i zarad kvalitetne diskusije ispred dragstora

drugo, ako se vec mora navijati, naravno da ce se navijati za jermene, jebemu, to su nasa braca po sudbini, vecito na udaru neke velike sile koja hoce da ih istrebi i kulturno-istorijski inferiornog komsije koji hoce na njima da leci svoje komplekse, nesto kao srbija i hrvatska, tesla i edison, zvezda i partizan

da parafraziram bombaja, to nije pitanje nacionalizma, to je pitanje estetike

eh kako se zajebao što je krenuo na engleskom.
vraća se sargasjan na sjledećim izborima samo zbog ovog haha

kako bombas nema logike u glavi to je neverovatno. karabah je hiljadama godina naseljen jermenima, sovjeti im ga oduzeli i dali azerbejdzanu. i sad nije jermenski je l. sutra kad nam mađarska unija uzme vojvodinu biće BIO JE HEZNO U PRAVU. jebo te azerbejdzan, toliko si glup da ga ladno drkas na njihovu propagandu, da kojim slučajem radiš u jermeniji pisao bi ovde JERMENI AVANGARDA. i jebala te zvezda i partizan u svakoj objavi više. sramota me što navijam za partizan zbog tebe.