Prijava

Pocheo rat

Yeahrmenija protiv Azerbejdzhana.

Da li uchestvuyeah Samir Aliyeahv, legendarni fudbaler koji yeah dva puta namuchio SR Jugoslaviju pochetkom 2000-tih?

Kome ce pripasti Ararat?

Kome ce Bugari zabiti nozh u ledja?

Da chuyeahm odgoVOre?

bugari nama iz navike

A na chijoj smo mi strani?

pa neću na strani muslimana valjda biti

Ali mi smo prijatelji i sa jednima i sa drugima.

Kroz ovakve primere mozemo videti zasto je srpska nacija u kurcu i na putu bez povratka. Zato sto smo dvolicne jajare bez karaktera, zato sto nismo pouzdani i sto se vodimo iskljucivo najnizim strastima i animalnim nagonima, niko nas ne voli i niko nam ne veruje. Nas stepen civilzacijskog razvoja je negde u 12 veku i samo nam Bog moze pomoci, ali ako se promenimo. U sta duboko sumnjam.

Postoji gotovo plebiscitarna podrska Jermenima u Srbiji, sto je sa neke verske strane i razumljivo. Ali imas da su defakto uzeli 20% teritorije Azerbejdzanu i dodatno koridorom prema Iranu odsekli Nahcevan sto je jos oko 10%. Onda ocekujes da neko razume nas za Kosovo. Pizdimo za prebacivanje ambasade u Jerusalim, a Donbas nam je u rangu skoro sa Krusevcom i Prizrenom. Delije ne treba nam placena titula, od 2012 cute i uzivaju u cirkusu nevidjenim od Steaue i Salkea za vreme nacizma. Napredni "zuti lopovi, Kosovo, tajkuni" nemaju nista protiv upgradea istoga na 2.0 verziju.

To smo mi i zato nam i jeste tako.

Inace Azeri su cutali 30 godina. Nisu potpisivali nikakve briselske sporazume, nisu isli na kanabe kod Trampa. Cutali, spremali vojsku i cekali trenutak da Rusi ne znaju sta ce od svojih problema. Zgromice Jermene ukoliko se ne umesaju strane sile, a sva je prilika da nece. E to bih ja voleo da vidim kod ovog naseg bednika oko Kosova. Naravno da nece, jer Srbi su picke, a svaki narod ima vlast kakvu zasluzuje.

тебра јермени су дословно древни народ и нису ником ништа узели, и као и ми, толико су страдали да је право чудо да уопште постоје. то је њихова миленијумски стара територија. ако посматраш само последњих 40 година онда су узели.

Postoji gotovo plebiscitarna podrska Jermenima u Srbiji, sto je sa neke verske strane i razumljivo.

doslovno 97% naroda zabole kurac i za jermeniju, i za azerbejdzan

Mislim da je prva hrišćanska crkva podignuta baš u Jermeniji. Inače narod koji je procentualno najviše izginuo u velikom ratu, Turci su ih satrli.

šalu na stranu, kad razmišljam o tim jermenima, azerima i gruzinima često pomislim kako su oni otprilike ko mi, šiptari, makedonci, bošnjaci, itd. s tom nesrećom da su se naselili na geografski još goroj lokaciji od nas

okruženi turskom, rusijom, iranom, crnim i kaspijskim morem, gde ti je dobar deo teritorije na nekoj visoravni, koju ti tu perspektivu za ekonomski, kulturni ili bilo koji drugi razvoj imaš? aj ovi azeri su zaboli neku naftu ako se ne varam, al opet...

ostavljeni na kavkaskoj vetrometini da zanavek čame izolovani od civilizovanog sveta i čekaju neke svoje bombaše da ih izveste o najnovijim dešavanjima u nikad dosanjanoj evropi

pa upravo zbog tih planina su i mogli da opstanu, pogledaj samo avganistan zovu ga mesto na kojem se unistavaju imperije

mora se i priznati jermenima da imaju muda od celika, bukvalno su u sendvicu izmedju turske i azerbejdzana

"Cutali, spremali vojsku i cekali trenutak da Rusi ne znaju..."
Оно кад попијеш пола чаше западног сокића (пропаганде)... Нису Азери ништа и никог чекали. У задњих 20 и нешто година ко зна колико пута су пробали да врате Нагорно-Карабах (то што Срби памте ко муве, 3 секунде, није мој проблем).
Ако не знате, а вероватно не знате, Јерменија је у ОДКБ-у (тек то немам намере да вам објашњавам шта је). У Јерменији 2018. долази до полусмешне шарене револуције која на власт (читај председник и чело војске) доводи пацова и мужа чистачице у америчкој амбасади. Као наш Пичкоусти, пацов лаже народ да је све супер у односима са Русијом док му у госте стиже нико други до (и то препоручена од стране Трампа председника лично) Ким Кардашијан за продубљење сарадње (ЛОЛ) са Америком. Крајем прошле године пацов председник је реко да њима (Јерменима) не требају Руске базе да их штите од Турске и Азербејџана (ЛМАО).
Е сад што су Азери чекали 10 месеци, не знам (Азери и Турци раде заједно па их слободно питајте). Знам да је пацов председник добио од Америке подршку звану "тапшање по леђима" (гле чуда) и сад покушава да уради нешто са Уједињеним нацијама (хахахахаха). Само је питање времена када ће пацов, на ноге, пред цара (Путина) да моли за помоћ.

10 points for armeniaaaa graaaaape

Bolje brat nego rat

П.С. Само једна исправка. Није председник (иако је и он из исте банде) тај што је извео шарену револуцију и што личи на пацова већ (садашњи) премијер.