Prijava

Bohore brate ovo što si upravo napisao je tetralol. Beograd je već godinama prestonica seks turizma, ljudi sa svih strana dolaze jer će naći ribu koja će se trsiti sa njima posle drugog pića, iz prostog razloga što su iz Belgije ili Francuske.

Ali ipak nije tetralol
Imaš 5 posto devojaka u svakoj zemlji koje za to služe

Oženjen sam već par godina i ne varam ženu iz masu razloga: mrzi me da se upustam u muvanje, tipa da krenem sa flertom, pa uzimanjem broja, pa skrivanjem, ceo taj cirkus, em mislim da bi me iscrpeo, em mislim da bih brzo bio otkriven. Znači, da ja iniciram nema šanse. Da ženska strana meni da se udvara, još se nije desilo, o čemu ću kasnije. Treći razlog, mislim da bi me supruga bukvalno ubila, strah me.

E sad, ja živim u perpetualnom alterniranju između misli: ne jebeš sa strane ništa jer si kul tip, a da oćeš, jebao bi bukvy šta poželiš. I druge, crnje misli: za 2 god braka i 9 veze nijedna druga riba ti nije predložila ni flert jer si prirodno antipatičan, ružan i aseksualan. To sam ja, ja tako živim.

to generalisanje da dodjes u beograd iz engleske i jebes na prvu je sviranje kurcu, to je ona prica kao svi se zale nema para, a po gradu sve dobra kola.. alo rodjace to sto vidjas po gradu je istih 5-10 % likova, ostatak od 90 vidis na ulici jednom u godinu dana na biciklu... ovo sto kaze Bokser, imas odredjen procenat (manji) koji ne bira mnogo i to je to

Te ribe kad se ne jebu ovde idu u Dubai da se tamo jebu jedne su te iste
Ni Britanke što dodji na egzit pa guraju glogov kolac u pičku nemoj računati
I nije jebeni Beograd centar sveta
I u Leskovcu ima devojaka koje ćeš malo teže jebati pijanu posle 2 pića

Eto Bombas je napisao pre mene

Hahahah Zap jedi govna

Zapata, svaleracija je samo muka, muka, problemi, nervoza, tripovi i laganje... ako ti se jebe, uzmi kurvu i to je to.

Zapravo, mislim da u životu za 32 god nisam bio muvan. Ono tipa ej odakle si, cime se bavis hehe
Sve to malo što sam jebao je bilo na grebanje i tešku muku. Frend rikvest nisam dobio od zenske osobe nikad

mislim da dosta utice to sto si neatraktivan

Ne znam Bombaš gde živiš i gde se krećeš, ali područje oko skadarlije je bukvalno Sodoma i Gomora lvl klinci se jebu ko štuke, njihovo seme curi niz haustore...Da, verovao ili ne ogroman broj Bg pičaka pada na srance, i to bukvalno na prvu, iz prostog razloga jer su - glupave i misle da će ovi da ih žene, jer ti ljudi izgledaju i ponašaju se normalno i + imaju tu mbw peticu, jer je samo po sebi egzotično i jer će imati čime da se pohvale okolo. Isto ko što su Skandinavke odlazile svojevremeno na hrvatsko primorje da se karaju sa lepim muškarcima, što je uostalom i danas slučaj. Što se tiče pijanih pegavih Britanki, ono što ti vidiš ovde u vreme tipa exit-a je treći - četvrti sloj stanovništva. Aper klas Britanka, ma kako ružna i neprivlačna, neće se prcati sa tobom iz prostog razloga što si Balkanac, znači neka drti paki kategorija. Moš imati šta oćeš i izgledati kao Čola...Dobro ako izgledaš kao Čola daće ti vrv, ali da nikome ne pričaš naokolo.

Zapravo, mislim da u životu za 32 god nisam bio muvan. Ono tipa ej odakle si, cime se bavis hehe

verovatno jesi nego nisi provalio, ili te jednostavno nije zanimalo to zensko pa onda nisi ni svestan toga.
al jeste, u nisu su zene dosta nesigurnije po tom pitanju u odnosu na dosta mesta.

Pa to što sam ne atraktivan je 50% a 50% potpuno odsustvo harizme.

Zap daj sliku bro, nemoj biti Priština

h-a-r-i-z-m-a

kako ovde cudno pisu rec bmwx5

1. moc
2. lepota
3. pare

tim redosledom

Al eto, sve stoji, imam čudan oblik lobanje, ćutljiv sam i zamuckujem, nemam love naravno, ali nisam tipa sa deformitetom nekim pa da me ne muvaju, prosto mi je statisticki kuriozitet za 32 godine da nista ne protumacim kao signal, a sta je signal, kriterijum sam snizio odavno.

Ne brini Zap, padaju žene i na patetiku. Ne nagovaram te na kršenje bračnih zaveta, daleko bilo, ali ti si doktor čoveče - ne znam kakav, ali mantil je mantil. To je u ženskom svetu ekvivalent pandurke sa lisicama. Ne znam odakle ljudima zabluda da muškarac mora da bude lep i zgodan da bi prcao neke dobre žene - zapravo znam, Holivud nam je prodao ta sranja uz pomoć Branda, Dina i ostalih, ali žene baš i nisu u tom fazonu.

brate i ja sam 5/10, pa opet, pogotovo od neke 25. nadje se tuitamo zainteresovana zena. sigurno ne tumacis kako treba.

Nije to tacno, ja sam nizak, ruzan, nebogougodan, pa opet nista ne jebem. Dakle, nema pravila.