Prijava

Dakle, šta je potrebno da sajt uradi kako bi se prilagodio političkoj situaciji u džemlji i kako da i mi postanemo politički podobni, slobodu govora smo sveli na incident, postere koji su pljuvali po SNS smo takođe dobrovoljno ukinuli, a reakcije za svaki slučaj, da li još možda da Vukajlijinu glavu zamenimo Vučićevom i sajt prekrečimo u partijske boje... Šta vi mislite

Ja mislim da clanovi sajta treba da se udruze u nekom zajednickom projektu u cilju finansijskog bogacenja i jebanja

Dovođenje botova na sajt je poslednja faza... A ja se slažem sa ukidanjem ovog sajta. Zapitajte se koliko niste jebali zbog boravka na njemu, koliko je trpela vaša porodica, zdravlje, finansije... Za vaše dobro- the end

I zašto vas je uvek bila sramota da priznate da ste vukajlijaš prekiseli

Uvek sam izbegavao ta druženja vukajlijaša i smatrao ih najnelordskijim iventom ikad, igde, jednostavno ne mogu da blejim sa Agilnim i da se pretvaram da je sve kul i u redu

Negde sam video sliku vukajlijaša sa okupljanja, kao da su ih izvukli iz naprednog bot štaba

To je nedemokratski, a šatro se zalažeš za democracy, jel te licemerju bombika nauchio?

Ne možemo tako ako hoćemo u EU, pravnu državu i sve to

da li je debil upravo napisao 6 postova zaredom?

Zabranjivanjem tuđe slobode, rizikujemo da neko zabrani i našu.

Vukajlija je od najslavnijeg sajta na ovim prostorima, spala na erishe i bombashe, Stratimir i dalje opstaje kao institucija, ali i on je na izdisaju

necemo biti politicki podobni dok ne oteramo bombaja, kao sto ni kk partizan nije postao politicki podoban dok nije oterao duleta vujosevica

Znam Sevaste, ali ovo nije sajt sportske žurnalistike, politički, bilo kakav... Već humor i satira. Zašto bi nekome to smetalo, zašto smo morali u politiku?

Erisha vaskrsava sajt tako što otera svakog sa njega, mrš govance malo bezobrazno retardirano

Rokao sam i rešetao ovde dok si bio u internet mudima ćaletovim

Po 20 ljudi se odazove mom pozivu, tebe niko ne jebe dva posto

D O M I N A C I J A