Prijava

preko 7 milijardi na planeti, ne znaju sta ce sa populacijom, dakle jebu se ko stuke svi, samo vi ne jebete... pa ne radjaju tu decu slonovi nego zene...

a odnos takav nije od juce, vec je proces koji traje 30-40 godina, dakle zasrala je generacija vasih roditelja, kao sto je zasrala ekonomiju, kao sto su birali najvecu bandu za vlasti, kao sto su uljuljkani pod komunistima i slobom drkali kurac i uzivali... njima jebite mater, nemoj da serete i smarate ovde

Miraz : spaja slabe, mekane, beta muskarce, closeted gejeve, deprimirane jadnike, sa morbidno ruznim ali dobrim u dusi, neprivlacnim zenama

Ziveo miraz

Evo ga čika Bimbi sa vickastom sredovecnom foricom "Šta je omladino, slabo pičke? Hnjo hnjo"
Uz obavezno između redova kako se on satiro od vulve ko mlađi, a i sad se ne žali hnjo hnjo

Ne bih bas tebe svrstao u omladinu jbg, nije omladina blizu 30-oj, odrasti vise poceo si i da celavis

A nisam ni ja sebe svrstao, Lipolišćanine. Samo komentarišem tvoj nastup iskusnog govnara koji je u stvari samo govnar.

Inače imam lokne, tako da crkni od muke hahaha

sto se nerviras jbt

jebote vo iz kupusa stratimir ovaj mister no ejdus i bergas vintertom su sve ista osoba

Dobro eru nije svako kome bombas ide na kurac bob rok xd

Mi ne oprastamo, mi ne zaboravljamo Eru.

Ovo me je zabolelo iskreno

Ok ejdus jeste bobrok izgleda

Bergas je neki long lost brother atomskog misa

Džabe miraz kad ljubavi nema