Prijava

Mi u tridesetim slabije izlazimo

Mi u tridesetim ne spremamo sebi hranu

Mi u tridesetim dobijamo zaliske

itd.

Onog trenutka kad brojka iz 2 predje u 3, sto se dekade tiče magijski se menjaju neke stvari. Postao sam teča za ovo kratko vreme nevidjenih razmera

Zašto je to tako i kako da rešimo naše probleme?

Mislim da već taj momenat kreće kako pređeš 25. I nije kao da se slabije izlazi, samo prerasteš malo prljave podrume i splavove, šta god, ako iole mozga imaš, izlazak preraste u neke malo mirnije i kud i kamo kvalitetnije stvari.

prva mladost su ti 20te, a onda u 30im stičeš pare da se središ za drugu mladost posle 40te i da juriš ribe u 20im, tako ja to negde vidim kao neki prelazni period

dok nisam imao para, nisam imao pojma koliko je do jaja recimo biftek pred kraj przenja politi dobrim burbonom, al sad znam primera radi

prije par godina me vrh pička oslovila sa "vi" kad sam se razbio na ledu pred njom.

Ako ne racunam ovaj period pandemije, ja izlazim vise nego sto sam kao student bar duplo, tad sam morao da se prilagodjavam finansijama jbg. Inace zaliske nemam, a nema ih ni cale tako da necu ni imati vrv xd. Od hrane sam u poslednjih dva meseca ispekao par puta komad mesa u rerni i to je to

Mi u tridesetim, još mi se diže dobro je

youtube.com/watch?v=I6mGwiZOh0U

Tronožac
Mi u tridesetim, još mi se diže dobro je

Haha

Mi u tridesetim
Kao deca smo se igrali

Imas dva osnovna tipa nas u tridesetim.

1. One koji su pametniji i ozbiljniji i zele da bolje zive, zasnuju porodicu, putuju, probaju nove stvari koliko god je to moguce

2. Oni koji su ostali na nivou 8. razred ili 1. srednje, koji samo misle kako da se napiju za vikend i kojima je i dalje pojam zivotnog uspeha da kupe polovan audi ili bemve da se kurce pred komsilukom

3. One koji su pametniji i ozbiljniji i zele da bolje zive, putuju, probaju nove stvari koliko god je to moguce, a umesto stvaranja porodice izlaze druze se sa prijateljeljima i karaju kaberke

mi u 30im
mame kad smo na kompjuteru za vreme rucka

Oce bit kul za jedno 30 godina ako i dalje bude ovog sajta, kad Vukajlija postane okupljaliste penzionera... Ono, od sajta mladih, buntovnika, mudrosera... do sajta penzosa.

Tad neko nek otvori temu: "Mi u šezdesetim"

A bice je kurac za 30 godina da prostis

prije par godina me vrh pička oslovila sa "vi" kad sam se razbio na ledu pred njom.

hahah ovo da, samo u jednom trenutku su ti tako od oko 20ak godina počeli da mi persiraju kao da sam đed neki šta

Mi u tridesetim,

Pazim šta jedem i pijem, gojim se brže itd.