Prijava

srednjoškolska patetika ali prema klubu

NE MOŽE DA PRESTANE

precednik vucic na nebu sja, precednika vucica volim i ja.on je nase sunce ale ale

alek alek peva marakana.alek, ale ale.ajmo delije svi u sns,svi u sns

ostoja prodavo oruzje PRECEDNIK NAS

brat od mog drugara bio kod vucica u kabinetu i ovaj mu reko da jedan od devet televizora sluzi da gleda snimke golova koje mustafa primi od novog pazara

Deo policije prisluškivao je oko godinu i po dana predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a pored šefa države, kako saznaje Kurir, postojao je i čitav spisak ljudi koji su bili na nezakonitim merama. Prisluškivani su razgovori i dela porodice predsednika Srbije - njegovog brata Andreja Vučića i starijeg sina Danila Vučića, direktora BIA Bratislava Gašića, Miloša Vučevića, gradonačelnika Novog Sada i potpredsednika SNS, Nikole Selakovića, šefa diplomatije, Vladimira Đukanovića, člana Predsedništva SNS i narodnog poslanika, ali i Zvezdana Terzića, čelnika fudbalskog kluba Crvena zvezda.

Diktatora neko da prisluskuje, kakva gomila govana, to ni u jednoj totalitarnoj drzavi, kao sto je izmedju ostalih i Srbija, ne moze da se desi, nego se pickousti toliko osilio pa poceo privatno da prisluskuje zloupotrebljavajuci polozaj i resurse koga god da mu padne na pamet, te je to eskaliralo do mere da mu je jedini izlaz bio da izmisli aferu u kojoj NJEGA NEKO PRISLUSKUJE

Koja vojska jbt, necu da idem ni da se obucavam za odbranu ovog posranog naroda i nacije

Ja se samostalno obucavam, sam svoj general. Bolje 3 meseca da potrosim na kurs finskog, ili tako nesto, nego da sluzim vojsku a realno znam da kad bi stvarno izbilo nesto ANTISRPSKO uhvatio bih tutanj preko noci

Fudbaleri su vam vise kao onaj tenk ispred stadijuna, ruzni, nepomicni, zastareli i neupotrebljivi

Šutko, vodi gu u badnjak.
Umesto ko Nađ lepo da uzme da bije to.

da, a kad dulo vujosevic kaze da je jugosloven, to je onda kosmopolitizam, da je kostic izabran za clana skupstine partizana, verovatno bi njegov stav o kosovu bio "suprotnost krezuboj srbiji"

mnogo si licemeran bombas, budi kao zeks pantic, on jeste lud, al makar udara i svoje beskompromisno