Prijava

babe i žabe, čuj reko da je jugosloven.. kakve to veze ima?

i uopšte jebote, uvek sam se pitao kako je moguće retosima tako manipulisati, i evo vidim...
predsednik srpske akademije nauka podriva državni integritet Srbije i reakcija nekog Sevastokratora nije vidi jebo mamu svoju, nego licemeran si bombas... ko vas jebe, ćutite i trpite, niste za bolje haha

бомбаш геније не може да схвати да је србија као и цела планета мртва и да је најмањи проблем неки лик који каже нешто

predsednik srpske akademije nauka podriva državni integritet Srbije i reakcija nekog Sevastokratora nije vidi jebo mamu svoju, nego licemeran si bombas... ko vas jebe, ćutite i trpite, niste za bolje haha

pa nije ni tvoja reakcija jebo mamu svoju, nego vidi ga dvedzas, pa naravno, samo dzvedzasi to rade

a da neki partizanovac uradi ili kaze nesto u tom rangu, onda bi bio deo progresivnih snaga

a sto se tice kosova, ti si prvi koji sve sa juga zove turcima i onda su ti puna usta kosova, stvarno ne znam kako sebe pogledas u ogledalo

ti sve da ovo da ono, ja iznosim činjenice, a ne nečije pretpostavke... to je samo tvoje mišljenje, koje ne mora da bude tačno

ti sve da ovo da ono, ja iznosim činjenice, a ne nečije pretpostavke... to je samo tvoje mišljenje, koje ne mora da bude tačno

pa jel neko spori te cinjenice? ja ukazujem na nedoslednost i dvostruke arsine, a o pomenutom gospodinu iz sanu i dzvedzaskoj upravi, na tvoje iznenadjenje, nemam nimalo pozitivno misljenje

dok ne vidim sliku ne verujem

hahahahaha koji sizo ovo pravi

Iza mene možete videti ulje na platnu "Lebdeći duh", našeg poznatog slikara Zvezdana Čovića
https://i.postimg.cc/vZqN2zSm/Ezlp-Rgb-XIAIk-SYp.jpg

Kontam da su i car Lazar i Milos Obilic u principu isto tako prcali kmetove u zdrav mozak, pa su ostali upamceni ko najveci heroji u istoriji Srbije.

Da pljuje srbiju zvezdu i predsednika lol ovo ko neki reverse bombas da pise

pazi ti cigansku logiku, reverse bombas... pa to ste vi, vi radite to, ja samo kačim linkove

Kako si me odmah provalio da sam zvezdas