Prijava

babe i žabe, čuj reko da je jugosloven.. kakve to veze ima?

i uopšte jebote, uvek sam se pitao kako je moguće retosima tako manipulisati, i evo vidim...
predsednik srpske akademije nauka podriva državni integritet Srbije i reakcija nekog Sevastokratora nije vidi jebo mamu svoju, nego licemeran si bombas... ko vas jebe, ćutite i trpite, niste za bolje haha

бомбаш геније не може да схвати да је србија као и цела планета мртва и да је најмањи проблем неки лик који каже нешто

predsednik srpske akademije nauka podriva državni integritet Srbije i reakcija nekog Sevastokratora nije vidi jebo mamu svoju, nego licemeran si bombas... ko vas jebe, ćutite i trpite, niste za bolje haha

pa nije ni tvoja reakcija jebo mamu svoju, nego vidi ga dvedzas, pa naravno, samo dzvedzasi to rade

a da neki partizanovac uradi ili kaze nesto u tom rangu, onda bi bio deo progresivnih snaga

a sto se tice kosova, ti si prvi koji sve sa juga zove turcima i onda su ti puna usta kosova, stvarno ne znam kako sebe pogledas u ogledalo

ti sve da ovo da ono, ja iznosim činjenice, a ne nečije pretpostavke... to je samo tvoje mišljenje, koje ne mora da bude tačno

ti sve da ovo da ono, ja iznosim činjenice, a ne nečije pretpostavke... to je samo tvoje mišljenje, koje ne mora da bude tačno

pa jel neko spori te cinjenice? ja ukazujem na nedoslednost i dvostruke arsine, a o pomenutom gospodinu iz sanu i dzvedzaskoj upravi, na tvoje iznenadjenje, nemam nimalo pozitivno misljenje