Prijava

Da li ste imali krizu?
Jeste li se zabrinuli i pomislili da je više neće biti?
Da li ste razmišljali o poslednjim rečima koje ste uputili nekome na Vukajliji i da li ste umesto toga što ste rekli, poželeli da ste toj osobi rekli da je volite?

Нисам могао да једем читав дан.

Hteo sam da skočim sa Brankovog mosta

Zasto vise nije oflajn?????????

OOMREEE KUCHTO

Nemoj da nas stresiraš kazane pls

Moraju da se vrate posteri. Nema druge.

Sad kad se vise ne pisu pojzen defke

DRUZE KAZAN MITI SE KUNEMO

DA SA TVOGA PUTA NESKRENEMO

DRUZE KAZAN TEBE VUKI LAZU

ONI VOLE ONI VOLE LAZAREVICA LAZU

Vucic je obecao pored rasta od 1,5 posto bdp, borbe protiv mafije i da ce ugasiti Vukajliju do kraja godine, ovo je samo fora, kao, baguje par dana, pa proradi, pa opet, i tako nas polako skuva i samo jedan dan error 404 i mi se kao pitamo sta se desilo, sigurno su u pitanju neke tehnikalije jer sajt vec duze vreme baguje, moralo se desiti i caooo

Boris Tadic, kakav je to gospodin vo vremja svoje vlasti bio. Covek bez sujete, ogorcenosti, kompleksa

Kakvu smo kurcinu sami sebi uterali te nesretne 2012te

stratimir
Boris Tadic, kakav je to gospodin vo vremja svoje vlasti bio. Covek bez sujete, ogorcenosti, kompleksa

Boris Tadic, covek koji je zapoceo trend kupovanja diploma svojim preglupim poltronima, a prodavanja zemlje budzasto. Napredna govna su samo nastavila gde je on stao. A ti si decko idiot.

Ne lupetaj jebene gluposti

Svakako nije bio isfrustrirani upisanko koji je potpuno kriminalizovao drzavu kao ovaj

Sto ti da 100 evra a uzme nazad hiljadu

Bolje bez Vukajlije nego ovakva kljakava, neka uzmu i ovo ovom narodu, kad su mu vec uzeli sve

Poslednje reci bih uputio upravo Ejdusu, jednom casnom coveku koji pamti nase zajednicke slavne dane, dodao bih tu jos Vladu Limara, Slaninara, Dilana, Rokija, Dankana, Gambija, Olleta, Ombreta, spisak ovih istinskih velicina je zaista dugacak pa cu zamoliti za oprostaj one koje nisam spomenuo, jer sam mozda zaboravio nickove, ali nisam nase radosne trenutke, i da ne bih skliznuo u patetiku, casno cu se izlogovati i otici u istoriju