Prijava

Haha, ko je hteo da procita sta sam hteo da kazem, procitao je. Ko je hteo da jede govna, zavrsi kao i obicno puseci kurac. Najmanje je bitno da l je cena 5, 10 ili 15. Sest sam stavio jer mi prvo palo na pamet, nije da sam racunao pa kao evo analiza u eksel tabeli.

Sad odoh do maksija da nakupujem heinza i tomi majoneza, al samo male tube, lakse mi tako. Otvaram brzu hranu, pa treba dosta, vise se isplati po malo kad kupujes

Cene kvadrata rastu jer je potraznja veca, a potraznja je veca jer:

1) u gradovima poput BG i NS migracioni saldo je zapravo pozitivan iako Srbija ima manje stanovnika svake godine, tako da se broj ljudi kojima treba stan zapravo povecava
2) lova stecena nelegalnim tokovima mora da se opere, a nekretnine su lak nacin za to, bar u zemlji Srbiji gde mozes da pozvonis vlasniku s torbom punom para otprilike

Ima naravno jos nekoliko razloga zasto se potraznja povecava, al rekao bih da su ova dva glavna.

Cena jeste vestacka u smislu da neko upumpava pare u trziste nekretnina ne zato sto zeli stan, vec zato sto zeli da ubaci pare u legalne tokove, pa bi posle da ga proda, ako treba i po manjoj ceni i da dobije legalan kes. Naravno, to nije isto kao da neko donese proglas da cena stanova mora biti takva i takva, tako da ipak sve zavisi od toga sta podrazumevamo pod terminom "vestacki".

Zar nije malo cudno da u zemlji Srbiji stanovi budu razgrabljeni jos pre nego sto se zavrsi gradnja? A sa druge strane, mnogi stanovi u starogradnji ne mogu da se prodaju ni po par godina, sve jedne te iste stvari se vrte po oglasima.

eh sad kao šta mi je palo prvo na pamet, a izračunao i profit i sve... dakle zaista si tako mislio, nemoj da se zajebavamo

Krenemo o ceni stanova, dođemo do cene leba.

Vukajlija...

Vukajlijasi razotkrivaju globalne zavere, saće vam dodje trifors

prekiseo si,maestro pun si mrznje prema mnogo ljudi,a to je lose gotivio sam te kad sam mislio da se zajebavas i stvarno sam govorio e al je surov onaj maestro ne bi se ja sa njim kacio