Prijava

Nedostaje tema na kojoj bi se SVE ŽIVO što nam padne na pamet ili što negdje iskopamo, a nađemo da je zanimljivo, moglo podijeliti sa Ejdusom.

Ima tema "Raznorazni ejdusi", ali to se odnosi samo na ejdusa.

Ima tema "Zanimljivi ejdusi", ali se to odnosi samo na ejdusa.

Ova tema koju sad otvaram namjenjena je da se u njoj mogu podijeliti razne naše ejduse, ejduse, zanimljivie ejduse, ejduse, ejduse, novinske ejduse, ejduse, ejduse, slike i APSOLUTNO SVE ejduse sa ejdusima.

Dakle, da bi se izbjeglo otvaranje tema oko nekih ejduse. Ako doživite nešto zanimljivo ili vam nešto interesantno padne na ejdus ili pak negdje na netu naletite na ejdusa što vas je zaintrigiralo, a mislite da ipak ne zaslužuje posebnu temu, to možete podijeliti sa Ejdusima ovdje.

P.S. Ipak u skladu sa pravilima ejduse, ejduse, ejduse, ejduse i degutantne stvari nisu dobrodošle.

Ejdus tema, trebala nam je ejdus

https://youtu.be/AmmKCgQ81nc

Jbt zašto do ovakvih saznanja dolazim tako kasno, i zašto uopšte dolazim... ☺️☺️☺️☺️ Hahahahhahahahahhahahaha

u svakom kadru je nekako drugacije ruzna, imam utisak kao da je iznova vidim prvi put, nestvarno

u svakom kadru je nekako drugacije ruzna, imam utisak kao da je iznova vidim prvi put, nestvarno

Ozbiljno ne mogu da razumem nikog ko bi makar i 7 minuta imao seks s njom... seo s njom za sto kamoli dalje ...

Ajde ružna, to može i da se pokrije intelektom, stilom, mnogim vrlinama ali ova žena nema gram mozga...

Ja iskr nisam toliko ocajan, mada vrv ne bih mogao ni da moramo da produzimo ljudsku vrstu jer taj nakot ne bi bi vredan metka vec svilenog gajtana

Užasno, stravično...

каква тупсонка ладно живи у свили и кадифи ехх свете

реклама минус.

Pardon, Vuzi, da li je ovako bolje?

Јованица?

ne seri skauz jebao bih je u usta po čitav dan kada bi htela

Не реклама минус сад још и спем послао сам пријаву модовима.

Probam da smislim nešto da aludira na kurac moj, ali ne ide...

Prijavi se na mog vršnjaka?
Izmoduj mi ga malo?
Spemuj mi čvabalo jezičinom?

Tanko sve :(

ne seri skauz jebao bih je u usta po čitav dan kada bi htela

bukv jedem trenutno i zato mi je smesno xddd

ne seri skauz jebao bih je u usta po čitav dan kada bi htela

Ko bih je jebo molim

mnogo BIH mi značilo

Znaci kad bi dala uradio bi nesto

da pristanak je ključan