Prijava

Meni vrv

1) Cigani i Indijci, odnosno cigani
2) Arapi/Turci, podeljeno mesto
3) Balkanci, da ne odvajam po varijacijama kad su slicne stvari kod svih vise manje

inace sam ljubazna glava za grljenje,ali trenutno sam toliko jeziv jebeno,muka mi je i ne mogu da se iskenjam,pre sat,dva sam se napusavao jako sa caletom,trebao sam u prodavnicu da odem veceras raditi ali pokusavao sam da kenjam i kapirao sam da nije problem da zakasnim oko 10 minuta a cale jebeni krenuo da se dere IDEM JA,NE MORAS ICI,IDEM JA,iznervirao sam se jako,napusavao se s njim reko idi u picku materinu,zovem dva lika sto mi duguju pare,veci su od mene i jedan od njih je mnogo ljuci nego ja ali toliko sam jeziv trenutno i jeziviji sto mi se vise ne javljaju na fon,bas sam nalozen da ih userem sad,ima da se cimam da ih trazim iako mi je muka ako mi se ne jave,a ako se jave moraju doci do mog ulaza

Kad god gledam neki snimak iz Indije uvek je gomila mokrog djubreta smrdi iz ekrana.Nisu uceni da drze do higijene.

1. ejdus
2. ejdsu
3. ejdus

1. bivši srbi
2. šiptari muslimani
3. ganci

Aj zajebite sa spemovanjem foruma novim temama.

Spemovanje foruma novim temama? Ova tema nije spem, ne lupaj. Ako ti se ne svidja niko te ne tera da postujes, slobodno zaobidji i radi nesto pametnije, tipa slikaj pijane maloletnice po bolnicama

I L I R I K U M
L
I
R
I
K
U
M

001.) Englezi,
002.) Švabe (iz Nemačke i Austrije),
003.) Bivši Srbi (koji mrze svoje poreklo).

Pa ako su ti Nemci i Englezi najgori narodi, ti apsolutno blage veze nigde ni sa cim nemas

Ne kažem ja ništa bez razloga...
A šta, kao dobri su, po tebi?

Угините обојица

Covece, nabrojao si, nabrojao si dva, dva naroda sa sa sa sa bukvalno najbogatijom kulturom i istorijom i apsolutno, apsolutno svime

Ova dvojica su černobilj jebote

Englezi su lešinari i trgovci živim mesom. Otkako su se ujedinili 927. god., pokorili su Velšane, kolonizovali Irce, nad kojima su vekovima vršili genocid. Imali su kolonije po svetu, šta su radili domorocima, Indijancima, a kasnije i crncima. I danas imaju nešto kolonija i žele da vladaju svetom po svaku cenu.
A o Švabama, dovoljno je reći da nas i dan-danas šikaniraju. Predstavljaju se kao demokratski i civilizovani ljudi, a skoro su istrebili severne Srbe iz Lužice, a nisu im ni sad u savremenom dobu dali da imaju autonomiju, a oni su veliki i civilizovan narod. Licemerje sve samo. Fuj!

A zasto si, zasto si onda, zasto si onda bas Del Boja odabrao da, da ti, da ti stoji na profilnoj i u, i u niku?

Eto, tako, spontano. Volem tu seriju.
Nije svaki čovek loš i / ili zao. Zlo bi bilo da je to tako.

Nemackoj treba da budete zahvalni jer su oni bukvalno doneli svetlost u mracnu tursku kasabu

A Englezi vas vole koliko i vi njih
https://youtu.be/nf2J1j44GwM

Srbiju su Turske imperije oslobodili knez Mihailo i kralj Milan, dakle Obrenovići. Oni kakvi god da su bili, ta čast je pripala njima. I kralju Petru I, čijeg praunuka ironično i sa sprdnjom zovete Englezom.
Dajte, molim Vas, ne šegačite se sa ozbiljnim stvarima.