Prijava

Nisam indijanac pa da nasednem na foru

Provalio sam da mi suva loza, prepecenica, bas prija onako. Ljuta i suva. Nego poludim posle a nisu ti dozivljaji da za noc pijan promenim dvadeset lokacija i probudim se na dvaesprvoj ziv i zdrav iako sam siguran da sam negde napravio sranje

Samo suva veprovina iz pusnice

brate meni se sviđa kako izgleda flaša džeka
i dobro ide i sa kolom

Uz neki masivan radni sto, sekretaricu i sef pun dolara

I naravno Joviciceve postove, obavezno procitam nekoliko uz jutarnju dozu kokaina kafe viskija seksa i svog tog ludila i jurnjave za parama i to

Umalo na ljubav da zaboravim u svemu tome... Ne mogu sebe da zamislim da postanem nekakav skot

Jovore i ti da otvoris neku dobru temu

ovo je ustvari sranje tema, al ono, prodo se čovjek... prešao u komercijalu... haha :)

al kad je već komercijala, bar nek je neka komercijala koju gotivim... Džekonja mi paše... jednom sam se ozbiljno lešio od njega na jednoj svadbi gdje ga je bilo u velikim količinama... baš sam bio veseo, i super mi bilo...

mada u pravu ste vi i za stare teme, istina je da sam trebao malo biti koncizniji... ono tipa da mi dužina posta bude max tipa 0,3 Jovičića mogli bi se i tolerisati

https://vukajlija.com/jovicic

Al to ti je donekle i zbog ljenosti... ponese me neka tema, a odna me mrzi da kratim i izbacujem stvari... Što je ono rekao Mark Tven jednom prilikom "Izvinjavam se zbog dugačkog pisma, nisam imao vremena za kraće"... Ja jesam imao vremena, al često ne i živaca.

Meni Džek baš ne leži, iako ga podnosim kad nema pravog viskija, ali meni to više vuče na burbon nego na viski, sa kolom još i liči na civilizovano piće ali ne pijem kolu iz više razloga.

Џек данијелс мајице 2013 године господње, криво ми што не поседујем једну :'(

meni to više vuče na burbon nego na viski

I jeste burbon, ispunjava sve kriterijume, samo oni nece da ga zovu burbonom