Prijava

Zavisi od osobe do osobe, ja ne podnosim da slušam nemelodično, zaboli me glava jednostavno i posle ceo dan nisam nizašta. I stvarno treba imati mentalni sklop da bi se te stvari slušale, ja nemam. A od melodične ne može da zaboli glava, sve je na mestu, može samo da smori i to je sve.

Klip od 1.5m pregleda, ladno je jos neko ovo pogledao osim mene

Nemoj da si od kamena Gambu

I njegovi bedni provokatorski komentari koje pise dok na terasi neke garsonjere od 30 kvadrata ispija gombuhu sa Majavom i prosi za snosaj

youtu.be/AkcQNvZkkDc

nije mi jasno kako neko može da čuje ovaj nesklad i pomisli da je to dobra milozvučna ili energična muzika.

Pa niko nikada u životu ne bi ni pomislio da je milozvučno ili energično, zapravo je suprotno od toga - udara na letargiju i kad završiš feel trip ne želiš da imaš ništa sa bilo kim, samo da uskočiš u portal do entropije u jednom pravcu. To je muzika za specijalne dane jbg

Pa niko nikada u životu ne bi ni pomislio da je milozvučno ili energično, zapravo je suprotno od toga - udara na letargiju i kad završiš feel trip ne želiš da imaš ništa sa bilo kim, samo da uskočiš u portal do entropije u jednom pravcu. To je muzika za specijalne dane jbg

Pri tom da si odslušao pesmu do kraja (što vrlo verovatno nisi) uočio bi genijalnost u prelazu iz kakofonije i dao respekt ljudima za njihovo razumevanje u melodiku

Ovu prvu priznajem da nisam jer je previše agresivno napala čula, kod ove druge sam premotao malo prema kraju i moglo je da se čuje nešto što naliči na ritmičnost i muzikalnu usklađenost, to je tačno. Nemam hejt prema MGMTu, čak im je dosta zarazan onaj hit Electric Feel, odličan bassline ima, ne sumnjam da su vrhunski muzičari.

Marching orders - Years pass me by
https://youtu.be/jb2UYIfeQUw
Jezivo kako vreme leti.

ako ces vec da se osecas starmlad, ovo je pesma to go:
https://www.youtube.com/watch?v=JwYX52BP2Sk

ako ti se ne slusa pink floyd intro premotaj na 2:00

Lepo zvuči a tekst je stvarno jebački, čak više paše na Time onaj omot od onih gore pankera. Stvarno leti vreme nanu mu naninu, ko da su juče bile 2016, 2008, 2014....