Prijava

Sve sam blizi toj odluci i mislim da će mi to biti najbolja odluka života. Razlozi nebitni lool nije ovo psihoterapija elem:

Tablete su mi kul i mogu ih nabaviti kolko oces koje oces, ali nisu bas pouzdane ko sto se prica. I malo su mi zenske

Druga stvar, ne zelim tom sto ce da cisti scenu samoubistva da napravim poso golem, tako da otpada skakanje s visine i kobejnovanje. Parcici mozga bljak

Mali kalibar kroz slepoocnicu je kul, al ima i tu dosta krvi, ne zelim bliznje da istraumiram kad me nadju

Secenje vena bih izveo perfektno, lako se cisti ako si u kadi s vrelom vodom, al opet traumira tog ko me nadje a to ce vrv biti supruga

Znaci sve se svodi na neki otrov al koji je brz dostupan i bezbolan, esenciju necu pijem loool video sam par takvih slucajeva, jos i prezive a namuce se.

Da platim nekog da me upuca, vrlo primamljivo, em moja familija ne nosi stigmu da ima samoubicu, em brzo sve gotovo bude, em nema šanse za premišljanjem i pišmanjenjem...

Iskustva?

https://vukajlija.com/forum/teme/72777
нисам читао можда ти помогне

Da platim nekog da me upuca

ее знаш како каже ајзи опусти се и пуцај ми у главуууууууууу
лако је умрети тешко је пуцати оп опааааааааааааааааааа

To davljenje mi je ok, al nemam vecu vodu u okruzenju, uzasan sam plivac tako da kad proradi instinkt za prezivljavanjem nece biti od koristi lol. Udahnes punim plucima ledenu vodu

Ta tema je beskorisna

ЈБГ

onda voz.

воз, болеће.

Питање шкакљиве природе
Разлог због чега оћеш да рокнути се?

Skoci u zoloski vrt kod nekog medveda,lava,tigra...

voz nego kako, jebi kevu masinovodji.

nego da te pitam, ako si vec resio da se ubijas a ne zelis nikome da napravis stetu osim sebi, mozda ne bi trebao da se ubijas, posto kako god to da uradis napravices mnogo gadnu situaciju onima koji su ti najblizi? samoubistvo je i onako najsebicniji nacin da resis nesto, tako da nemas sta da se sekiras dal ces da ukaljas tepih.

ako si kojim slucajem zaista ozbiljan, pricaj sa nekim uzivo.

Zar nije predoziranje morfijumom ili tako nekim medicinskim heroinom najbolja i najbezbolnija opcija? Samo se uspavaš i odlebdiš, nema te više. Nered je koliko toliko minimalizovan, nema da ti skupljaju parčiće mozga i lobanje ako se prosviraš pumparicom ili staneš pred voz. Ja bih najradije tako.

Реално гледано еутаназија, има нека држава де је то закноски легално, одеш тамо у неки хотелчож, 3 дана кулираш, добијеш леп коктелчић који те успава и завршиш живот госпоцки, једини проблем је што задовољство кошта једно 3000 ојра ХД

U pogledu lekova, broj neuspelih smrtnih presuda anesteticima po americi je oko 70%. Nije to bas tako prosto. Sansa da budes svestan a da ne mozes da dises je preogromna. I to moze trajati satima

Kucajte negde nekako botched death sentence ili tako nesto

E jes mojega 70%. Kažeš nekom da stoji tu pored tebe pa ako primeti da ne ide kako treba da šibne još dve tri litre morfijuma za svaki slučaj.

polij se benzinom i zapali.

polij se benzinom i zapali.

да сигурно шта је он онај будистички монах из 60их што се запалио на улици у знак протеста хаха

priključi se na struju, budi kreativan jbg.