Prijava

тема је како најбоље рокнути се а не како најболније рокнути се хаха

Mali kalibar kroz slepoocnicu je kul, al ima i tu dosta krvi, ne zelim bliznje da istraumiram kad me nadju

pa to, kad te nadju u kadi s presecenim venama prva reakcija ce biti "uf, hvala bogu, makar ne moramo da mu skupljamo mozak s poda"

gledao sam pre neko vreme seriju (mozda je jos ima) gde je riki dzervajs resio da se ubije, i onda ukapirao da mu to dodje ko supermoc, da radi sta god hoce, kaze svakom sta hoce, drogira se itd, na foru sta, kad se smorim svejedno cu da se ubijem.

na kraju se ne ubije al nema veze, to je koncept neki.

To je After Life, fina serijica

Samo pajdo, uzmes spric od 30ml, napravis najzasiceniji mogući rastvor sto moze tu da stane i poy

Nađi nekog medija što priziva duhove mrtvih, specijalno uspješnih samoubica. Dobićeš iskustva iz prve ruke.

A ako kojim slucajem ne uspe samo ce ti biti do jaja i sledeci put uzmes duplo veci spric lol

a sad zap ozbiljno, ako si stvarno resio da se ubijes, ekstra ti je supacka fora da dodjes ovde na forum i da kao zajebanciju pricas sa nama o tome, gde te niko ziv ne kapira ozbiljno, a da se na kraju stvarno ubijes.

u rangu necu da ukrvarim tepih al boli me kurac dal cu psihicki da sjebem ljude. ustvari aj jos malo da rasirim krug ljudi koji ce da se sjebu kad se ubijem.

ako si trunku ozbiljan, ne bi trebao tako jbt. pricaj sa nekim.

nadam se da te neko zna odavde da podeli ovo sa tvojima.

Потпуно слагање са Гамбијем, овер ти је најкул варијанта

Suicidalne misli se javljaju kad osoba ne uspe da se prilagodi onome što se nameće kao nešto neutralno a neprijatno.
Ono što danas utiče na život, za desetak godina će izgledati kao nešto nevažno, a možda će biti i potpuno zaboravljeno.
A nakon nekog vremena će i drugi dići ruke od nekoga ko možda baš zbog drugih hoće da se ubije.

A propo horsa, bata gambi, davao sam ljudima cist fentanil, koji je po nekim pricama 10x jaci od žutog, i nisu umirali lolol. Sve s lekovima je nepredvidivo, verujte mi. Osim kalijuma, kalijum u visokim dozama zaustavlja srce

Da je tako lako overdozirati se, ne bi postojala opioid epidemic medju belim amerima, svi bi pomrli

Па оно, ти си доктор, ваљда би требало да знаш брзе и безболне начине да се саморокнеш. Само остави име и презиме овде да потражимо на вестима за пар дана да ли ти је успело.

Pa svakako su lekovi, i pored svih nesavrsenosti, najbolji pik za sada. Al ne bi mogao venski, reci krenem da ubrizgavam i na pola se uspavam, nedovoljno da me ubije. Nagutas se i to je to.

http://imgur.com/A3vatfy.jpg
vec sam ti kacio i na prosloj temi ovo, mali kalibar nije toliko efikasan

a i ova vremena mi nekako bas dugacko, zamisli 120 sekundi blejis s prostreljenom glavom jezivo da jezivije biti ne moze

Jebem ti mater u pičku retardiranu Zapata idi slušaj Silent Hill ambientale i plači kad je teško ko svi pravi dumeri i prestani da drkaš svakih par dana napuni se testosteronima, jebem te u glavu bre krajnje je vreme da se završi sa takvim retardiranim pričama ljudi masovno dolaze u ovaj realm da bi videli finale najfantastičnijeg filma koje se upravo odvija pred našim očima a tebi je kao svejedno ili si težak atenšn hor ili najgluplji lik, šta li ćeš samo reći sebi ako stvarno sad izađeš iz igrice i vidiš koji kretenski potez si napravio to me živo zanima

neee nemoj da se ubijes tramp ce da isusi mocvaru aha

Voz traje 17 min e to je za mene parada lokomotiva

svima dodje sjebano vreme zimi zap, ali prilicno sam siguran da se neces roknuti cim imas snage da kenjas ovde po forumu
tako da samo rumacije oko gluposti imas, uzmi radi nesto pored citanja o jebenom kovidu i umiranju fosila koji su bili zivi u doba kraljevine