Prijava

Čine mi se kao kurveštine, što je u redu, jer kurveštine su, uz maline, naš najjači izvozni proizvod

Albanka rasna neka pička

Uz rijalitije... Msm, "rijaliti". Svi oni tamo dobijaju tekstove i situacije koje treba da odrade, nema tu vise spontanosti

Ali nije samo srbija bolesna, bolestan je citav svet, uporediti ljude i drustvo iz recimo '50-ih, '60-ih, sa ovim danas, bukvalno genocid nad covekom

Zapravo su najbolje tamo,garantujem visoku poziciju.

Сталкер
Albanka rasna neka pička

Od ostalih rasnih jebulja tu su i Kipranka, Moldavka, Azerbejdžanka, Grkinja donekle. Nije fer što ispala Ustašica, odlična pičkica.

Grkinja osamnaest godinica majku mi jebem pedofilsku, sveže punoletna tek pola godine

Ova sanja je do jaja iritantna, stalno peca komplimente, kao niko me nece niko me ne muva itd itd i bolesno voli da je u centru paznje....a satro nesto kao kul opustena riba

Ali brate izjebo bi je onako zverski besno kao kobiletinu

Sanja voli anal, PROVERENO

Ubedljivo najiritantnija pojava, pogledaj tu odvratnu njusku, ni ne lici na zensko jbt

Pa bila sa onim pederom iz zadruge, sve mu placala hahah bukvalno ga oblacila a ovaj je sutnuo posle ko staru kantu i valjda nasao decka hahah i on isto vrlo, vrlo iritantan lik

Evrovizija je goli kurac već 15-20 godina

That said, ko god uvede taj šablonski, to jest. šabanski techno beat s pratećim "egzotičnim" tursko grčkim bubnjevima, auto tjun i neku kafansku fensi "ribu" u mainstream njega treba za jaja objesit

Jel me čuješ saša Popoviću mater ti nabijem trulu spaljenu

Ma kakvi, ne gledam vec godinama... Mislim da je zadnja gotivna pesnite bila ona KELE KELE sto su je cigani pustali i sa gramofona

Zglavkar
Evrovizija je goli kurac već 15-20 godina

Za razliku od pre toga kad nije bila kurac šta? Kurčina je od samog svog začetka, nadam se barem da se ovi 'pevači i pevačice' koji odu tamo jebu međusobno kao zečevi, kao sportisti i sportistkinje u olimpijskom selu, barem neka vajda da ima od ovog trulog govneta polivenog burbonom.

Kurcina je nekih desetak godina unazad, pre je bilo zanimljivo i imalo nekog smisla, sad je takmicenje potpuno politizovano

@Šmoklja pa je u pravu si. Od početka je u kurcu kao neki "svi smo mi braća" kvazi politički koncept. Ali mislim, relativno govoreći, što se tiče muzike. Standardi su niži svake godine. Trenutno prodaju govna i zovu ih muzikom. Pogledaj snimke od prije 20+ godina. A da i ne spomenem snimke iz sedamdesetih na primjer. Tada je objektivno u većini slučajeva postojao neki viši standard i kodeks nastupa/muzičkog sluha

Ne znam. Moguće je i da starim jbg

Gde god se umesa politika i politicari, to postane govno

Meni je ovo prva evrovizija koju gledam posle mnogo godina.