Prijava

Bez ikakve sumnje najgora vlast ikad, ali kao i uvek moze se izvuci nesto pozitivno. Moje misljenje je da su to tri kljucna momenta:

1.Izasrali su ogromno govno istine, posadili Srbina ispred ogledala da se gled dok mu cizmom nabijaju proliv u grlo. Apsolutna demaskacija "junackih" Srba koji su konacno privedeni istini o sopstvenoj moralnoj i svakoj drugoj vrednosti - usrani narod bez svojstava. Tipican primer kad porodica ciji je sin poginuo u Lucanima protesvuje, a svi ostali se skupili da ih pljuju.

2. Beskompromisno pisanje po feministkinjama, dovoljno da shvate da im ovde nije pogodno tlo. Primer, Jagodina. Sto godina poredjaju ih, zagledju zube i da li su maljave, pa onda jebu po sobama na redaljke. A 400 zena pise krivicnu prijavu proti zene koja je to prijavila. Nema dalje, feminist hevi briding.

3. Svrsavanje po faci skolovanim neoliberalima dok pakuju kese po Maksiju i gledaju kako Rados choban direktoruje u javnim preduzecima. Ovo je isto prajsles.

Za 1 se slazem, a za 2 i 3 mi nije jasno zasto istices feminstkinje i neoliberale, kad je to realno pisanje po svima. Stavise, neoliberali su se verovatno ugnezdili po raznoraznim NVO-ima i u inostranstvu, a i feministkinje su uglavnom odavno pobegle iz Jagodine. Tako da to pod 2 i 3 je mnogo vise pisanje po obicnom narodu, nego po nekoj kvazi-eliti iz kruga dvojke. Liberale i feminstkinje zapravo boli patka za to sta se desava u Jagodini, za njih je to ionako niza kasta, to imate zajednicko vi Szabcani i oni.

nije Jagodina u tajvanu nego u Srbiji hahahaha

pa ovima u centru bg-a jagodina i tajvan dodju podjednako udaljeni ionako

ne znam šta tripuje bonbaš ovo za jebenu jagodinu kada je u 100% opština u srbiji ljuti mobing i uslovljavanje za posao rezervisano preko kurca za vlasnice pičaka u javnom sektoru, od zgrade opštine i katastra do javnih komunalnih preduzeća i bolnica.
u jagodini je samo izraženije i polutransparentno pa je eto došlo i to na naplatu konačno. Nadam se da je ovo početak

Sem Szabács, ali dobro napisao si opštine u Srbiji, a ne Kingdom of Heaven. Ko nas jebe kad smo pašaluk, jel da bombay?

U Szabács se daje za dzabe jer to je avantgarde

дс најгора власт икада

Ја сам искр задовољан последњих годину дана што је СНС на власти, већ су попушили више курчева од Бергаса, народ протестује свака 2 минута и држи се некаква пат позиција.

Да је дошла нова власт, дали бисмо јој шансу и јебали би нас ретардираним корона мерама док не цркнемо, били бисмо у шеснаестом локдауну.

Овако имамо ритуал, они мало прете мерама, ми мало претимо да ћемо им јебати мајку, ни једни ни други не испуне то, сунце зађе и поново изађе и то је то. Умире нам мање људи него у остатку региона, и вакцине и маске људи сами бирају да ли хоће, мош да сереш и по улици и по интернету шта оћеш а да те нико не хапси итд.

Има ту још гомила проблема, ал у односу на тренутно стање широм света, стојимо сасвим добро

Лет д тригеринг бигин

Умире нам мање људи него у остатку региона, и вакцине и маске људи сами бирају да ли хоће, мош да сереш и по улици и по интернету шта оћеш а да те нико не хапси итд.

Od januara do marta 2021. umrlo 7.500 ljudi vise nego 2020.

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Serbia#Current_vital_statistics

U 2020. umrlo skoro 15.000 ljudi vise nego u 2019. ili bilo koje godine ranije jos od Drugog svetskog rata.

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Serbia#Vital_statistics

15 + 7.5 = 22.5

Aj da kazemo da nije razlika iskljucivo u koroni, umire se vise od drugih bolesti jer ne dobijaju ljudi adekvatnu negu. Neka je pola od korone, i dalje je skoro duplo vise od zvanicnog broja.

Sevast stratokaster udara repliku na sta on hoce nebitno sta je napisano xd

naucio od vucica, njega pitaju sta hoce, on odgovori sta hoce i ako mu sugerisu da ga nisu to pitali, kaze lepo aj pustite sad mene malo da pricam, ja sam vas slusao

sah mat

hahahah pa dobro, normalno da je umrlo mnogo ljudi od korone, ali kad uzmeš u obzir broj stanovnika i stanje u drugim zemljama skroz je ok. svakako svake godine sve više ljudi umire, a sve manje se rađa, to idu one generacije sa 10+ braće i sestara na večni počinak

Ono što im najviše zamjeram je smanjenje nivoa demokratije i to što kontrolišu sve medije i što su opoziciju na ovaj ili onaj način učinili smiješnom.

Što se korone tiče, prva polovina 2020-e je bila čist amaterizam. Blamiranje sa Nestorovićem, nedoslijedan stav, sa epizodama orilo-gorilo stava, nakon koga bi došle drakonske mjere.

U unutrašnjoj politici isto tako dosta toga se radi na o-ruk što nije dobro...

Pozitivne stvari su vitalnost i dinamičnost. Nisu anemični. Do nečeg im je stalo, pa makar to bilo i ostanak na vlasti. Generalno imaju dobru priču, ali koliko od toga je samo priča? Konkrerno ono što pričaju Vučić i Brnaba uglavnom stoji... S izuzetkom određenih narcisističkih ispada i drama queen momenata. Za razliku od onog što kažu Vulin i Dačić.

Spoljna politika je možda najpozitivnija stvar. Nastoji se nešto postići u regionu, i dosta toga nailazi i na pozitivne reakcije u regionu. Recimo onaj intervju kod Hadžifejzovića u Sarajevu, mogu da kažem da je tu Vučić rasturio vrlo zajedljivog i provokativnog novinara.

Ovo sad sa vakcinama je za svaku pohvalu. Odlična reklama za Srbiju... ono, da dolaze ljudi iz Sarajeva u Beograd da se vakcinišu, stvarno rispekt. I procenat vakcinisanih u odnosu na broj stanovnika... za to svaka čast.

toliko od mene
pozdrav iz Republike Srpske.

Pao je u blato i osjetio cjev, vidio je facu bradatu i drsku, vidio je smrt i čuo je riječi -
dobrodošao u Republiku Srpsku

Do nečeg im je stalo, pa makar to bilo i ostanak na vlasti. Generalno imaju dobru priču, ali koliko od toga je samo priča? Konkrerno ono što pričaju Vučić i Brnaba uglavnom stoji...

kad se sad nisam šlogiro nikad neću

mislim na priču što se tiče spoljne politike i generalnog kursa, ne na neka obećanja

bar si ti iz republike srpske trebao da ispadneš normalan

Nije važno, neću da se upetljavam u rasprave. Kažem kakav dojam stičem kao neko ko nije iz Srbije, vi znate bolje. Vi ih bolje znate od mene. Ja unutrašnje stvari nisam pratio toliko šta se dešava, osim par nekih stvari, a te stvari sam i pomenuo.

kako god da nam je (a preloše je) zamišljam Dodika kad ga je onaj novinar pitao nešto, a Dodik kontrapitanje " a šta to tebe briga" hahahhaha

zamisli da moraš živeti u takvoj "zemlji" bukv bi emigrirao na Grenland