Prijava

Jel prati vukajlija dešavanja oko kris čana, autističnog čoveka koji je postao žena da bi privuko žene i onda je silovao svoju dementnu kevu i sad je u zatvoru, izmislio je i soničua, dete sonika i pikačua, ima dokumentarac o njemu šeset epizoda traje

zanimljivo je jako a ima i dosta psiholoških sličnosti sa par vukajlijaša da ne imenujem sad

propuštaš blago iskr

ma kakvi vukajlijaši, to se ovde istrese a uživo bubica

Не пратим, али ме занима сад тај списак вукајлијаша, кад си већ отворио тему јбг

Иначе мало је крива и држава, чим може уопште доћи до овог

postao žena

Јебене болеснике треба затварати и пружити им адекватну терапију, кад то не радиш, ово је један од милион могућих проблема, до којих се сасвим сигурно долази, кад-тад

sad će da dođe gambi i kaže da misliš da su transvestiti nenormalni jer imaš platu ispod 800e

Dir gad od ranije glave neke ugl su na četu bili ovako da ih preseče na tupavost autizam al su bili baš fini

A npr stratimir je tru autista seče ga na autizam maks

Npr kosovac je bio duhoviti(najglasniji) djak u razredu u srednjoj ali osim smeha iz sažaljenja niko nije hteo da se druži sa njim jbg zato sad koristi "ne pratimo" umesto "ne pratim" boji se da bude sam jbg ;)

Kashofu jel ti beše psihologiju upisao? Koliko je vaš boravak na vukajliji uticao na tu odluku?

Dajte još psihoanaliza dok sam on fajer

Kako si uleteo dok sam kucao soče, imala je vukajlija nekog udela podsvesno sig

Ejdus dal je bio zlostavljan kao dete šta ceniš

Morao bi da odgovori na neka pitanja nisam ga gledao nešto

Trudim se da što manje znam za takve bolesnike

Donekle nije njegova krivica za sve ovo što se desilo i ovu spodobu u koju se pretvorio. Ta dementna majka je bila hoarder čitavog života. Kad je bio klinac roditeljima je ukazano da je autista sa visokim power levelom, i preporučeno im je da ga ture u neko specijalno odeljenje i generalno da mu se pruži neophodna pomoć, ali oni su to odbili. Meni je Krisčena žao, naravno da treba da snosi odgovornost što je jebeno silovao sopstvenu dementnu materu, ali nije dobio pomoć koja mu je bila neophodna na vreme, što je omogućilo da se sve ovo zlo izdešava. Inače, što reče Kashof ima ova priča zanimljivih stvari, SJW retardi su počeli da pene po twiteru kad god ga neko 'misdženderuje', jer je sad jelte transformer i izjašnjava se ko žena. A bilo je i priča te da će morati da ga bace u ženski tvorza, te da u Virdžiniji ne piše u zakonu da je krivično delo incesta kada ćerka rejpuje majku. Šou program u suštini, meni kao incel autisti jako zanimljiva tema.

Too šmokljo ispoštuj

a jbg nije čudno da su ga malo više štitili ipak ga maltretiraju svi i pederko je i autističan

što se tiče žaljenja krisčena ne žalim ga jer se svuda gurao sa dajte mi sve jako mi je teško ja sam autističan znate hoću da budem prvi u svemu :(

to sa tviterom mi je interesantno sličan slučaj i sa dabebom koji peva kako ubija ljude i imaju snimci kako nabada ženu ali je kenselovan jer je bio homofobičan jeli

fan fekt za transformersa u četvrtoj epizodi kae dečaci treba da imaju ponija da uče o ženama a žene da imaju transformersa da uče o kompleksnosti muškaraca, sad je postao transformers eheh

Jebaće nam mater ta cancel kultura i SJW agenda, vi se zebavate al ovaj forum je neironično jedan od poslednjih bastiona slobode govora na internetu.