Prijava

Nije tema ljubakanju sa curama i momcima... već ono tradicionalno, triput srpski, kad se krene na put...

Nekidan nešto razmišljam, i ne mogu se sjetiti kad sam se s nekim poljubio na taj način prije putovanja... Bukvalno ne pamtim.

A dobro se sjećam, klinac kad sam bio, to je bilo sasvim redovna pojava... kad god se krene na put, sa rodbinom se ljubilo... to je bilo neizostavno.

Neko će reći, sad je to izgubilo smisao, kad su ljudi stalno u kontaktu preko mobilnog...

Ali, i tada se razgovaralo fiksnim telefonom, i ja znam da smo mi u Banja Luci (mama i ja) redovno, baš redovno vodili duge razgovore sa njenima u Beogradu, bez obzira na cijenu impulsa... održavao se kontakt.

Ali je ljubljenje pri dužem rastanku bilo nazaobilazno.

A danas... jok... Ujak neki dan bio tu kod nas u Banja Luci, kad je kreno za Beograd, samo ono, aj zdrao...

S jedne strane kontam da je taj običaj bio malo bezveze...
S druge strane mi je žao da umre još jedna tradicija... nekako mi se sve to uklapa u opšte trendove o otuđenju i gubitku smisla.

I samo da dodam... smanjivanje učestalosti ovog običaja, desilo se mnogo prije pandemije korone, i nema veze sa njom... mada sad dok je korona, nije ni pametno ljubiti se.

Samo veće liberale od sebe ljubim triput, posrpski.

nego kako. teram i ove sto se dvaput ljube da i treci put, da se ne zajebavamo, naucili vec ovi stranci sto me znaju :)

btw i svajcarci se 3x ljube. ostali okolo iz nekog razloga 2x.

doduse manje sa muskima nije bas halal da trljas bradu o bradu al oce da se desi.

jebes koronu

Sa ćaletovom prvom ženom se izljubio tako pre jedno 10 dana, pre toga ne pamtim.

Za Slave sa svima i kad idem i kad dolaze
Običnim danima se grlimo i tapšemo po ramenima ko pičke neke male

Uglavnom jednom i to rodbinu. Krenu oni da okreću obraz za nastavak, a onda ih ja, za vreme tog prvog poljupca, malo pritisnem i zadržim i onda im bude neprijatno, pa se odlepe i odustanu.

Uglavnom jednom i to rodbinu. Krenu oni da okreću obraz za nastavak, a onda ih ja, za vreme tog prvog poljupca, malo pritisnem i zadržim i onda im bude neprijatno, pa se odlepe i odustanu.

... I stop tripl kiss-u. Koji kralj!

Ne volim da se ljubim bilo kako.

Žao me je mladenaca gde ih na svadbama cmaču horde rodbine i prijatelja. Čime li skidaju te naslage tuđe DNK?

A ne, nikakvo cmakanje ali ima uvežbanih gde nema uzmicanja

Uvek sam maksimalno izbegavao, mislim da je stisak ruke sasvim dovoljan.

Cesto i samo blag naklon glavom

Na svako veselje dolazim u svojstvu diplomate koji je tu da bi se najeo, napio, i odvukao neku pijanu fuksu u wc

Majav dozvolite mi da učinim da ponovo zavolite ljubljenje XD

Prvi ude sa dobro nakvasenim ustima, drugi mora ali M O R A na kvarno krajicak usne da se poljubi dok treci tu negde u zonu kraja vilice da uzbudi.
- FATALITY-

Sirotinjska spika - limited edition tema

Mi evrokomunisti iz begeja se ne ljubimo uopšte, eventualno sa drugarima kad se sretnemo. Drugarice nipošto, pristanak se ne može pretpostavljati

Eventualno na slavama, ako nas neka baba povuče, jer mahom nismo baš u formi da se odbranimo