Prijava

Zar Melkore i pedere mrziš

Ma Melkor bi ‘41 bio onaj cigan što lupa čekićem srbe nad jamama dinarsko-kraškog predela, i onda njega zadnjeg gurnu na gomilu

Nećemo pedofiliju nikada legalizovati, naravno, nema uostalom ni potrebe za tim jer, nažalost, pedofilija jednako cveta kao i ranijih decenija i vekova ma kako se društva borila protiv nje. Uostalom platiti kartu do Tajlanda ili Kambodže gde za 20$ možeš da radiš bukvalno šta hoćeš nije više neka prepreka.

Pedere ne mrzim ni slučajno, mnogi prijatelji su mi pederi. Jedan izmedju ostalog učestvuje u organizaciji i promociji prajda kao i svake godine, i to je zapravo najbolji čovek kog sam ikada sreo.

Pitanje je:

1. Da li neka druga grupa pomaze gejevima? Ako je tako zasto?

2. Slucaj 2: Gejevi su u manjini i dobro umrezeni i organizovani (slicno kao Jevreji ili Crnogorci) i odatle je uticaj/moc njihovog lobija.

3. Kombinacija 1 i 2.

peder je onaj koji puši, stratimire, ne onaj kome se puši.

Pozdrav stratimire lutko rođena!!!

Ko se zadnji prijavi taj ne prima!

PRIJAVA.
Mozhe LOCK

ne verujem u ta gej prijateljstva.gej ce uvek iz potaje da trazi nacin kako da te smuva.nisam imao iskustva ali valjda je to isto kao sa musko zenskim prijateljstvima.cim hoces da se druzis sa njim to mu je podsticaj, vremenom krecu drugarski zagrljaji koji postaju sve duzi i duzi onda nagovaranje da ti ga popusi, bice ti lepo mnogo dobro pusim a neces da ispadnes gej, gej si samo ako ti pusis i tako dalje.koo zna kojim se forama sluze.

Ljubav zene prema muskarcu ce pobediti bolest

Homofobichno je ne dati g00z00 dobrom gej drugaru ili poznaniku kad potraži, čak i ako ne potraži, ponudi mu

mozda gresim.nisam kompetentan.ti melkijades jesi pa mi reci jel sam u pravu ili nema govora o tome.ako zna da si hetero on nista ne pokusava.nisam za diskriminaciju, pravo na zaposljenje, i ostale slobode treba da imaju.sem one za usvajanje dece i vencavanje u crkvi.to su stvari samo za heteroseksualce.prirodno je da samo musko zenski par moze da ima decu a hriscanstvo osudjuje homosex od kad postoji, ne znam sta oni traze tu.kao kad bi ja hteo da budem budista a ubijam muve i komarce monah ce da mi kaze ne smes to da radis to nije u skladu sa budizmom a ja mu kazem e ocu da budem budista koji ubija muve ne mozes ti to meni da zabranis,,

ustvari nemam nista protiv da se vencavaju u crkvi.ako crkva hoce da pisa sama po sebi za pare onda neka.

Ja sam za to da se izborimo za pravo da nam se ne ispira mozak tim morbidnostima

Ma Melkor bi ‘41 bio onaj cigan što lupa čekićem srbe nad jamama dinarsko-kraškog predela, i onda njega zadnjeg gurnu na gomilu

Oplako sam

Pa homosi ne pozivaju na ubistva, kriminal, rat, mrznju, pljacku budzeta i rasprodaju nacionalnih resursa, to su morbidnosti.. Vec na ljubav, mir, sklad <3

Labo vreme duhovnosti je proslo, sad su fizicka zadovoljstva na prvom mestu.

youtube.com/watch?v=tBu-ewMRhkA

Po nekim istraživanjima, tek 7 - 9% homoseksualaca su tako rodjeni,preko 90% su takvima postali. Objasniću ti ovo na jednom primeru.

Naime, radjeno je jedno opsežnije istraživanje u Nemačkoj na temu toga zašto muškarci idu u bordele. Razgovaralo se sa jako puno kurvi a i klijenata (Švabe su otvoreni ljudi).
- Kurve : mušterije od nas ne traže samo seks i kojekakve gadosti, potrebno je da sa njima i progovorimo, nasmejemo se, pomilujemo ih, zagrlimo...Ja sam im i kurva i majka.

- Klijenti : krajnje je praktično, jer dodjem kad hoću, radim šta hoću, platim i nema nikakve odgovornosti...

Ko zahteva od žene da bude tu samo za njega kada mu se ćefne - da istog trenutka skače, ostavlja sve i uzima ga u naručje, teši ga, ljubi, hrani i pere usranu guzicu? Beba. Ljudi koji se od majki nisu odvojili na zdrav i normalan način kompenzuju to tokom života tako što idu na kurve.

Tako je i sa gay populacijom - uglavnom su u pitanju neuroze i traume (suviše dominantan otac, otac nasilnik, ovakva ili onakva majka...) Masa ljudi u jednom trenutku skontaju da zapravo nisu gej, i psihologija to rešava. Svedočenja su dostupna i nebrojena, no nisu dobrodošla jer je gej lobi vrlo jak, daje zavidnu moć i prihoduje brdo para, a i svašta drugo se kači za njega. Inače malo o gej populaciji :

- to da ćeš tek tako da mu se svidiš i da će poželi da se kara s tobom samo zato što si muškarac je krajnje netačno.
- kao i to da su gej ljudi ugl. finansijski dobrostojeći, da se vuku po nekakvim nevladinim organizacijama i jedni druge pomažu - gluposti, većina ih je gulija i rade neke krš poslove.
- bg im je omiljena destinacija (ubedljivo, jer nije više zanimljivo biti gej u Danskoj ili Finskoj).
- ubedljivo najpopularniji fetiš je dizel batica sa cvikama, u crnoj trenerci i ermaks patikama i belim čarapama, oni likovi što idu na stadione i mršte se na ulici. Na njih otkidaju ubedljivo najviše.

E da i težak je jako život. Kada se sazna, u velikom broju slučajeva gubiš oca i majku zauvek, ne žele više da znaju za tebe i boriš se da do toga ne dodje, jer eto jedinac sin se trpa u bulju i život se raspao i nema smisla...Tako da izbegavaš da saznaju i da se sjebu jer ih ipak voliš i ne želiš to da im prirediš. Veliki konflikti. Jedan poznanik mi je otvoreni ultra gej tip u selendri od jedva 1000 ljudi, nosi dugu veštačku kosu, crta obrve, sav se isfeminizirao itd. Odbija da bilo šta krije u fazonu - to sam što sam, jebite se, ovo je moj život. Zamisli kakvo je to breme.

Melk imam br telefona od one dve kurve bliznakinje iz zadruge javi se u pvt ako ti treba

Da se povede tema o trandzama iz čada sa jednom amputiranom nogom melkijades bi sigurno poznavao licno bar 2

Melkijades svojevremeno živeo sa dvojicom pedera (odvratno mi da kažem gejeva, užasna reč) u garsonjeri od 20 kvadrata. Jedan je tad još uvek verovao u to da je biseksualac. Imali smo jednu lepu kuhinju, maleno kupatilo, sobu i dva kreveta koje je razdvajao niski uzani sto. Bila su to zapravo dobra vremena. Trandžu znam samo jednu, iz grada. Sreo sam doduše i onog pukovnika (šta je već bio) što su ga najurili iz vojske pa je tužio instituciju. 2017. u vili holandskog ambasadora koji solidno svira klavir i krije se od žene da pije. Ima čudan pogled i predivne detinjaste oči (taj trandža, ne ambasador).