Prijava

Svidja mi se kako razlikujes coveka od zene

I žene su ljudi :) U Starom Zavetu, Bog stvara čoveka i čovečicu - to bi bio daleko bliži prevod. Kao man i woman.

Melk, nisi ti naivan toliko pa da ne znas i da lazu, ogovaraju, tracare, izdaju, svete se, beze od odgovornosti, spletkare, podmecu, vestacki stvaraju tenzije u okolini, zlo jebote sta ti je, bolesni stvorovi. Nemoj si svaba pa da ti zene bodu testise iglama dok ti glumis laznog dzentlmena. Voli sebe i uzimaj sta ti treba dok ti treba i vozi dalje

Muslimani su to pitanje resili. Da cuti, radja i da se ne cuje. Ne bave se njima uopste. Kamo li da im vode politiku. Zato i jesu sila i duhovno jaki i nesalomivi

10k ljudi na prajdu, bravo za jedan novi, evropski beograd.

Eee moj stratimire na sta ti otisao sajt

Ma kakav prajd, jebo vas prajd da vas jebe, fuuuj

Jesam li ja jedina opasno rezervisana prema njima uprkos svoj mojoj umnoj i duhovnoj širini? Jednostavno ne mogu to ... Sama pomisao na njih mi je bljuv

Brate isli su na semu da nas smore i uspeli su i sad nikog vise ne boli kurac neka ih samo da sto pre prodje i nek cute taj neki fazon

Ako ne dopustimo prajd mmf moze da nam smanji plate i penzije i sta onda da radimo. Sto se mora nije tesko

Pobedila je pristojna Srbija

Ma mnogo smo pristojni, naročito mi po manjim mestima, gde motka i dalje vlada i uvek će. ☺️

I to gomnjiva. Lol. Rađi mi je moj primitivizam od pristojnosti prema njihovim rascvetanim buljama.

Kakvih 10.000 četri iljade bilo zvanično lol. Nemoj to da vam prodaju. Jbt kako prodje prajd njaaah nekako, ni buke ni ljudi, baš nekako transfer. Toliko nebitno ispalo da nisam ni znao da je bio.

Tim bolje ☺️ Da ovde nisam čula ne bi ni znala...

De su radovci kad su najviše potrebni

Nema to više, sve je pod državnom kontrolom, na šta smo spali eh

Oni će meni da imaju demokratska prava, mamicu im njihovu. I to u ova teška vremena, kad se Vučić Prvi
bori sa cenama dobara tipa parizer.

Organizatori su ocijenili da je na današnjem skupu bilo između 10.000 i 15.000 ljudi, a policija nije objavila svoje procjene.

gde mogu naći službene brojke, melke? Naravno da će organizatori reći da ih je bilo melion, a druga strana da ih je bilo tipa četvero

Сталкep
Nema to više, sve je pod državnom kontrolom, na šta smo spali eh

I ranije bilo samo bila direktiva cepaj na mejmune