Prijava

zbog hejtera, a i zbog aklimatizacije novih clanova, dok ne skontaju o cemu se radi, predlazem da se uvede da glasaju samo clanovi koji stignu do 50+. mislim da je ovo cak mozda vec nekad i bilo predlozeno, pa se izgubilo, ali mislim da nije losa ideja

To je dobra ideja!Mislim da bi ovo trebalo da se podrzi i da se tako nesto sprovede u delo.

Ili ovo nek se sprovede ili nek se sprovede ono sto je predlozio Barracuda da ne pise ko je autor definicije(s tim da se ubaci moj dodatni predlog na to da clanovi mogu birati imedju dve opcije pre nego sto posalju definiciju 1.ostati anoniman 2.otkriti identitet)

I ja prizivam al ne duh nego njegove lepe oci!:D

s tim se ne slazem, treba da se vidi ko je sta pisao, inace ce krenuti prozivke

Pa treba da se vidi,ali ja predlazemdve opcije kada se definicija napise:
1.opcija-sakriti identitet
2.otkriti identitet

Ah tihi moja masta moze svasta!

ali sta onda sa citanjem definicija po necijem profilu?

E to ne znam!
Ipak mi je bolja ta tvoja ideja da sa 50+ da mozes glasati

i meni, hehehehe...

Ma i to je bezze....znate li koliko je def na sajtu? Pa morao bi biti non stop ovdje da bi tvoje def bile primjecene...

sta je bezveze,glasanje sa 50+?

ne znam, to je tvoje misljenje, meni nekako zvuci vaznije da glasa neko ko je vec duze tu, a ne neko ko je upao samo da bi se sprdao. ionako ljudi se ne pretrzu od glasanja prvih dana ovde, nego gledaju ili da upadnu na chat ili da definisu

kaizene, vidim da si tu sad, ajd izjasni se sta ti mislis, ili stavi na neko glasanje...

Biće(i sebi sam postao dosadan sa ovim). Trenutno imam gužvu na poslu pa stvari stagniraju... ali biće...

ok, samo sam hteo da znam da li je uzeto u obzir...

Ukratko: postavite posljednji post teme da bude na prvoj (1 - na vrhu) strani, da se ne mora duplo klikati da bi se procitao novitet. Samo obrnite stranice posljednju i prvu. Poz

Primjer: ovaj post je trebao biti na prvoj strani...

Ima logike i dobar je predlog.Ja sam ZA.
Jer onaj ko ne može da skupi 50+ glasova, znači ili da je neaktivan,nezainteresovan, ili da ima loš smisao za tumačenje,razumevanje.
I onda automatski,nije merodavan da ocenjuje druge.