Prijava

Ne znam program da instaliram a da usput ne daunloudujem još 4 giga koječega što posle ne umem da obrišem.

I ne radi program naravno.

treba frenkiju poslati link ove teme da završi što je započeo

Još uvek se ništa ne zna vezano za ovog momka. Tako da te priče duguje, ne duguje držite za sebe dok se na razjasni situacija. Hvala.

Drži ti ovog mog dole

Ejdus:
Nije bilo na bitchute = not confirmed cant be true

lolo

Da.
Neces imati dalji info.

Sve i da je bio nesiguran da li oce da se rokne, posle ovog blamaza nema sumnje, pitanje je vremena samo

Nego, jel ima neko insajd info kad ce Cica da se ubije, bio bi red. I ona picka celava sto na radiju sere. Njih dvojca mi deluju kao najveci debili sta znam, uvek u nekom gadnom tripu da su popili svu pamet sveta, satro veliki govornici, klasicne pusikurace. Frenkija mi zao, dobar narkoman, imao je taj neki gas klosara sa Bezanije koji hasluje i zicka cigare, ali je gotivna glavica

Da.
Neces imati dalji info

beta cuck cara štiti podatke svom gospodaru frenkiju

TRUE FACT

kolko noobovski...

Zap, mojne hijenišeš lolo

I nije u redu što si mylyci poslao odavde šta pišemo. Nisam te zamišljao kao takvog podanika...

A cekaj zap da se prica ovde o nekome sa kim se ti druzis 10+ godina privatno ko nije na sajtu ne bi preneo? Doduse ja ne mislim da je cara preneo nego da je snajperisala al dobro. Koliko ljudi snajperise se vidi kako sajt krene da zakucava cim se desava ista "kontroverzno"

Ne poznajem nikog s vukajlije gambi, tako da ne mogu da rilejtujem

još uvijek ste grupa degeneričnih persona