Pomozimo Vukajlijasu da se ne ubije

  1. Cara bi lajk : ima lik četrdes iljada pratilaca na instagramu, bolje da pišem lepo o njemu ako se uloguje ovde kad ga puste iz institucije, videće da sam ga samo ja gotivio i branio, možda me pozove da mu gostujem u tiktok prilogu hihi.

    N O O B alert

  2. Caro zakopavas se. iskreno brt

  3. Mene samo cudi da u ovoj ulozi gledamo Frenkija a ne Cicu

    Da, i ja sam imao taj neki trip. Al eto

  4. Kako god, meni ono transfer vrste žestok

  5. ko je ta cica, jel sa sajta?

  6. sa tarzanije/dnevnjaka tj

  7. Realno frenki imo adrenalin dan boli glava.
    Ostali zivimo samo svoje bedne nedelje lolo

  8. Cico cak ni ne prati Frenkija na instagramu. Zap daj neki insajder info kad i zasto su se razjebali

  9. Odakle znam lolo, meni je dovoljna satisfakcija sto su prejadni i propali.

  10. Jbt frenki danas imao klasican gtav dan. Falili su samo citovi za bazuke i bacace plamena

    Komsije, policija, vatrogasci, interventna, blokirana ulica. Sve na nivou 5 wanted levela.

    Sutradan: came out and go to home to restart the mission

    WIN

  11. Imao je sreću da ga je odvezla hitna a ne marica, kočili bi naglo na svakom semaforu za ovo jebavanje celo popodne na sv Nikolu

  12. Mr no, idi pusi kurac novozelandskim policajcima

  13. Cara idolizuje frenkija lažno, samo da bi nas ovde "turirao". Ako ga neironično štuje, onda ništa tužnije na svetu ne mogu da zamislim.

  14. Ajde realno sta je lose frenki uradio?
    Malo prso stvar mediji preuvelicali keva ga izdrkala popizdeo odlepio od neta.

    Wtf jaka muda smaro policiju koja inace smara gradjane za gluposti. Niko nije ostao bez plate i frenki im je u opisu posla nabijem vas glupe na kurac

  15. Vukajlija je prepuna picki i pickica

    True fact

  16. jebote kad pomislis da je cara nekad vazio za neko ime na ovom sajtu ahahahahah koji jadnik

  17. Sta je lose uradio odgovori zap?

    Jedino koga je ujebo je samog sebe, ali ce na kraju iz toga profitirati. Takvo vreme

  18. Ajde realno sta je lose frenki uradio?
    Malo prso stvar mediji preuvelicali keva ga izdrkala popizdeo odlepio od neta.

    Wtf jaka muda smaro policiju koja inace smara gradjane za gluposti. Niko nije ostao bez plate i frenki im je u opisu posla nabijem vas glupe na kurac

    aj recimo jeste, nikog nije nesto posebno ostetio osim sto komsijama sto slave sjebo slavu, al kolko kapiram onim i ovako iso na kurac. smarao vatrogasce.
    u odnosu na one sto skacu pod voz i slicne stvari gde se ubijaju tudjom rukom, milion puta bolje.

    sebi je napravio poprilicno sranje verovatno.

  19. Brt sta je lose uradio, bolestan je jebote, lose mu je u sopstvenoj kozi, mora na lecenje

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.