Pomozimo Vukajlijasu da se ne ubije

  1. Mediokriteti slinice

  2. al to ne menja cinjenicu da sve izgleda jadno

  3. Ne znam, meni je dojajno sto je na kraju rekao da sve voli i da se dobro oseca.

    Kao na kraju dobre zurke. Braco sve vas volim

  4. caro i ti si slinica sta jedes govna. mozda i jos veca posto se lozis na ovo sto frenki uradio iako znas, i ja znam i svi znamo da nikad se ne bi desilo da gledamo caru u ovoj situaciji.

    tako da, ne jedi govna

  5. Ljudi koji prijete samoubistvom.

  6. Šta kao, ubiću se ako me ne spriječite da se ubijem

  7. A ovo za novosadjene i struju mi je popravilo dan kakav prevrh

    Mislim da mnogi hejtuju frenkija jer je uradio neke stvari na netu koji drugi nisu uspeli odavde. Ljubomora na tarzaniju je bas bila velika i sve ih je kao nesto zajebao.
    Nisam ljubitelj ofc ali taj smrad se vise puta osecao ovde.

    Oseca se i sada.

  8. cara mi iz nekog razloga odise sirotinjom

  9. јака спика френки, поздрављам.

    надам се да је добро овако.

  10. caro i ti si slinica sta jedes govna. mozda i jos veca posto se lozis na ovo sto frenki uradio iako znas, i ja znam i svi znamo da nikad se ne bi desilo da gledamo caru u ovoj situaciji.

    tako da, ne jedi govna

    A do juce smo znali da je moguce frenkiju da se desi ofc

  11. ne kapiram caru jbt, lik je na sajtu 11 godina a pise ovde komentare kao da se rodio pre 11 godina. ko odavde prati cicu i frenkija sta vam je, imamo po 25-30 godina ozbiljni ljudi neki zaradjuju i ozbiljne pare neki su dobili i blizance, ovde nema dnevnjak fanbojeva

  12. Imao je sreću da ga je odvezla hitna a ne marica

    Ako su ga odvezli u Kovin, najebao je tamo. Gruvaće ga lekovima ko budalu po vas dan dok ga ne puste napolje. A s obzirom na to da je izazvao javnu opasnost itd nije isključeno da će ga samo ćušnuti tamo na par nedelja, ako ni zbog čeg drugog a ono za primer. Sve institucije su horor ali Kovin je naročito horor, propalo, prokišnjava, daj Bože da ima grejanja. Ako neko misli da će ga samo baciti u prdekanu na dva dana, dok se ne smiri, zajebao se.

  13. melk, lik je pretio samoubistvo, mesecima ce ga drzati u ludnici i kljukati lekovima u svakom slucaju

  14. on mora na lekovima da bude neko vreme da mu prestanu halucinacije

  15. Jbt koje katastrofiziranje situacije jebo vas nenormalne pa malo malo neko napravi scenu sa sluzbama jer je ispizdeo.

  16. das random liku lsd, what could go wrong: pa mnoge stvari verovatno
    das influenseru egotriperu lsd, what could go wrong: everything

  17. Za 5 - 7 dana max ocekujem frenkijev novi video.

    Braco kul sam, imam neke ogrebotine nista strasno.
    Policajci su bili fer korektni.
    Objasnili da batalim pricu i da se unormalim.

    Nismo zapad jbt

  18. Nismo zapad jbt

    i to sto kazes, da je bio neki viskonsin, policija bi ga ubila kako bi sprecila da se samoubije.

  19. Cara misli da bilo koga na ovom svetu boli kurac sto Frenki ima par klipova na yt i zamisli 40k pratilaca na instagramu hahahahahaha kao tretirace ga drugacije nego ostale narkomane

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.