Prijava

Pa nemos primetiti njega samo na mikroskopu jer je ameba
Kao sto sam vec jednom izjavio dosta nebitnih ima ovde koji samo hejtuju ne doprinose mikrona jednog koji su kompleksni poput indikatora da bojler radi znaci crveno grejac upaljen ne svetli nista iskjlucen
Da fejd cet pusi ga bergase kazane opravi cet bla bla truc

Sta se primas onda koji k ako je ameba a ti nisi

Kafica je u sustini pickarski napitak.
Povod za neko druzenje po difoltu nemoralnih namera

-e komsinise kad ces na kaficu
-dve komsinice na kafici
-baba svraca na kaficu kod babe koja gleda u solju
-obicno neko ogovaranje ili blejanje dok se pije kafa uz fol kao uziva se

Sustinsko smece od napitka koje ti stvara probleme organzmu. Da ne pricam sta krene da ti se desava ako prestanes da je pijes. Glavobolje depresiija

-cek samo da popijem kafu da dodjem sebi, i zapalim jednu

Ejduse konsterniran sam otvaranjem ovakve teme od strane tebe
Na bitchutu nema neg klipova o kafi

True fact

Ma znam. Čekam scousera da izgugla.

Da mi nema kafe i sat vremena tisine ujutru do sada bih vrv nekoga ubio. Turska, bez secera

Volim kafu, ukus, ideju, kulturu pripreme, gotovo pa ritualno ispijanje, pa cak i njen efekat na organizam, antioksidantna svojstva, stimulacija centralnog nervnog sistema, diuretska dejstva. Ali ne na moj organizam, ocigledno sam rodjen s manjkom enzima koji obradjuje kofein, tako da mi dva gutljaja izazovu tahikardiju, preskoke srca, userem se za 10 min, znoje mi se dlanovi i tresem se. Naravno od spavanja nema nista 2 dana.

Zap jbt ti ko dete osetljiv.
Moras da pijes mesec dana svaki dan onda krenes da uzivas u plodovima kafe.

Zap je u tripu da ce naraste rep lolo

treba nabijes toleranciju. ili ne tursku od turske se i ja proserem. vremenom sam izgubio dusu i kupio jura aparat za pravljenje kafe i sad kuci pijem produzeni espreso, tursku nisam pio od srbije a i tamo mi malo kisela sad :)

inace kul kafa, lepo da se pije. caj ne radi dobro. osim od lisca koke, al to se tesko nalazi u evropi, to je :chef's kiss: nema pisas, fino digne raspolozenje, ne proseravas se, ne smrdi iz usta itd

mislim ima se kupi al je sranje ko zeleni caj. shit sto donesu iz juzne amerike je dosta, dooosta bolje. sedis lepo na poslu i drogiras se ko covek.

zajebavam se, nije to nista jako, kao kafa je. al je dobro.

Ma brt nije ni do tolerancije, pio sam jedno vreme svaki dan, i nisam primecivao da prestaje hiper-reaktivnost. Nisam primetio da se svaki put sve manje tresem, jok isto.

Plus brt znas koje je to neprijatno preskakanje, jednom sam i na ekg otiso lolo, komorske ekstrasistole, reko zajeeeeebi

ja mislio to normalno posle kafe?

pa dobro to i nije dilema onda za tebe, nemoj pijes, posto ti sranje. verovatno si i ovako zivcan malo ako te soljica kafe prebaci preko toga. meni jebem li ga, toliko sam se navuko valjda na te stimulanse, da bi mi trebalo malo vremena da se skinem sa toga. ujutru za kurac nisam dok ne krenem sa tim.

mislim ono, pomagalo letos i trcanje ujutru, izadjem tako ko ludak u zoru, i zaboravim da mi se pije kafa. al to je bas kancerogena aktivnost, bolje kafa.

U pravu je zap za delovanje na organizam povoljno, dokazano je da ljudi koji piju do 4 solje kafe na dan zive duze prosecno od ljudi koji ne piju, valjda jer je puna antioksidanasa. Ovo se odnosi na kafu bez secera i mleka doduse

Da mi nema kafe i sat vremena tisine ujutru do sada bih vrv nekoga ubio. Turska, bez secera

Ovo...

Ne, generalno na te histamino-liberatore, kafa, jak alkohol, reagujem loše. Zato sam i piće batalio, ne prija mi ič.

Veliki je to luksuz u životu zapravo. Sećam se prvih smena u restoranima; 7.15 ujutro, skuvam kafu i uzmem da poliram escajg koji nije sredila druga smena pička im materina nenormalna, ali zapravo hvala im, jer tako mogu da sedim, pijem kafu i radim nešto korisno. Zen budizam. Sediš na barskoj za šankom, i slušaš šest konobara kako se, ostrvljeni jedni na druge, svadjaju oko toga ko će da radi koji reon. Posle svi dolaze kod tebe da se žale na ove druge jer smatraju da si kul čovek od poverenja kog to zanima, iako si sve vreme metar i po od te nenormalne scene. Popiti kafu ujutro natenane, još ako je piješ sa nekim koga voliš - pa još i sa njim natenane, veliki je to luksuz. Što kaže brat Gambi, da nema toga, crna hronika bi bila daleko obilnija.

Posle ovog melkijevog posta, otpilo mi se i to malo kafe sto mi nedostaje u životu

žao mi melkorove devojke, bivše/sadašnje... ako je sad solo sigurno je neku ranije obasipao mudrostima 24/7.

zamisli tu devojku koja nije imala opciju da samo skroluje pasus koji kreće da se odvija in real time.

Mi nismo ni svesni koliko smo privilegovani što možemo samo da prebacimo na naredni koment kad vidimo koliko je karaktera izasrao.