Prijava

Hahaha ne zapravo, sa njom su kafe bile najbolja stvar na svetu (i sad su zapravo). Ustanemo ujutro, jedno kuva kafu, drugo ide u radnju po nešto slatko (ja po pravilu, jer mogu samo da navučem šorc preko gaća, ako već nisam spavao u šorcu, i spustim se onako čupav i krmeljav u dragstor koji nam je bio odmah tu u zgradi; tamo su navikli da me gledaju takvog i u decembru - januaru). Onda sedimo 40 minuta, ne progovaramo, pijemo kafu i zurimo u nebo sa terase, ili komšiju što pere jedan od svoja dva automobila (tu dvosatnu maniju bih morao posebno da opisujem). Bili su mi to vrv najbolji dani u životu.

Prvo napisa "bile", reko ćuti, spasila se, i onda napisa "i sad su" i žao mi žene, al dobro možda je uživo svarljiv bata melk, možda čak i prijatan

Ja npr nemam taj problem, težak sam ko crna zemlja i ovde i u RL, i ova moja medalju zaslužuje

Ovo su mi jutarnje kući, u selu - skuvam sebi dva deci kafe i odem na gumno, zavalim se u stolicu...Tu se već stvori Bemba koja se podvukla ispod mene da me čuva, i reži na sve drugo što mi pridje u fazonu beži preklaću te, pijemo kafu. Onda se Maćko umuva i skoči mi prednjim šapama u krilo da ga mazim. Lole bi prišao al ovaj reži na njega, pa i on kreće da reži (borba za mesto u hijerarhiji). Bemba reži na obojicu + na Bdina koji je šef u čoporu, al ga ona ne jebe ni 2% jer je besna, tvrdoglava sremačka kera. Čupa i Lorka usput vršljaju okolo; na kraju neko obično gurne sto, ili skoči na mene, ili se potuče, pa mi prospu kafu...

https://scontent.fbeg9-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/168126542_10222566116575646_2788264778267621477_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=M3wlwulHoloAX_OCx0W&tn=6kBF6JeRJ1tUChQ4&_nc_ht=scontent.fbeg9-1.fna&oh=00_AT8P2Q5cFqO8PfQzgvZOm3WHetqQW3tLv7W7k5-bfvFqRg&oe=61E82B1D

Koja je to rasa sremacka kerusa? I postoji li analogno tome sumadinska kerusa npr? Jeu li razlicite po karakteru/akcentu? E da i prijatna kafica prijatelji :)

možda je uživo svarljiv bata melk

Moja bivša buduća žena je jedan od boljih i obrazovanijih psihologa koje imamo trenutno u zemlji; sećam se, kada se doselila po treći put kako bi završila faks, drugari su izvalili da sam joj sigurno diplomski rad :D

Besna, tvrdoglava, glasna, bije. Sremačka pasmina. Možda je do podneblja, ne znam.

A Povod za neko druzenje po difoltu nemoralnih namera

Istina.
Lakše je i društveno prihvatljivije reći "Ajmo školska na kafu da se ispričamo" nego "Odvalio bi te od kurca da bi ti bubrege pmerio, al mora prvo da ispitam malo teren"

Pomisao na kafu, cigaretu i gazirani sok u turi mi izaziva zelju za povracanjem doslovno

Cara™
Pomisao na kafu, cigaretu i gazirani sok u turi mi izaziva zelju za povracanjem doslovno

++
Kafu i cigare nisam nikad u usta stavljao, a gazirani sok sam zajebo da pijem nakon što sam osetio šta mi radi sa želucem i video crnu sluz koju me tera da ispljujem svaki put nakon što ga pijem.

I pekara mi se zgadila totalno. Da me vidis da doruckujem burek kiflu ili neki kroasan to ne moze da se desi. Hleb jedem samo za dorucak i to peceni tostirani. Mleko sam isto gotovo zkroz izbacio. Retko odvratna i nepotrebna namirnica. Jos uz kafu teski fuj

Mleko nemoj skoro skroz vež šutni skroz, mada sad opet tvrde da je dobro, evo ne znam.

Mleko udje u nekom drugom obliku, kroz palacinke ili neko jelo gde je dodatak i retko to bude. Al ovako da se popije, jos ako je toplo nema teorije

Sve si u pravu, sem za burek. Najmanje stetna prica, na stranu sto je ukusan

Jbg zavisi kakav burek i koliko cesto.
Uglavnom je to masno lisnato testo sa kiselim zgrudvanim sirom

https://vukajlija.com/sirogovno/245136
lolo

Pa siguran sam da je u vojvodini tako lolo

Ne znam, ima i bosanskih pekara pun k, pa varijanta ispod saca itd, sig ima dobrih al nemam ambicije istrazujem.
U random pekare ne ulazim

Uživam u jutarnjoj kafici uz kolač i klavir u hotelu Moskva.

Uživam u jutarnjoj kafici uz kolač i klavir u hotelu Moskva

Na ekranu neki random bitchute video.

Life is good