Prijava

caro, kako to da krupni kapital ne namerava da napravi ogromnu busotinu u bugarskoj ili makedoniji ili albaniji npr, nego samo po africkim, azijskim, latinoamerickim kolonijama i srbiji kao jedinoj evropskoj zemlji

Usrali ste temu opet pričajući o vakcinama.
Serem vam se u usta.

Nestor Sensini mi prvo palo na pamet lololo

al vrh je kako mediji ovako satanizuju nestora a dole u koemntima vidis samo pozitivne komentare loooool

daj da vidim primere te satanizacije

caro, kako to da krupni kapital ne namerava da napravi ogromnu busotinu u bugarskoj ili makedoniji ili albaniji npr, nego samo po africkim, azijskim, latinoamerickim kolonijama i srbiji kao jedinoj evropskoj zemlji

Kopaju tamo gde ima i gde im se dozvoli.
Inače buše i u španiji vrv jos negde, za španiju znam def.

Tako Sevaste što nismo EU i za nas ne važe tamošnji zakoni i pravila. Bušili bi Bugarsku odavno, ali ne ide. Tamo odlažu otpad.

Tako Sevaste što nismo EU i za nas ne važe tamošnji zakoni i pravila. Bušili bi Bugarsku odavno, ali ne ide. Tamo odlažu otpad.

bukvalno nijedna drzava u evropi, bila u eu ili ne nije ni 50% srbije u pogledu unistavanja prirodnih resursa, cak ni one koje su jos vece kolonije od nas

Msm ajde da se razumemo, nije problem da se prave rudnici jebo to, problem je na koji način se to izvodi.
Možda je i najveći problem taj što za siću hoće da nam otmu rudu, ali je suština ta da mi kao država nemamo pravo na eksploataciju.
Jbt kinezi nam vade zlato u rudnicima koji kurac.
Šmoklja zna najbolje.

pa vade, a gde jos kinezi vade rudu u evropi, pitam ja tebe?

Nemam pojma. Ali ako ovako nastave vrv hoće.
Pitanje je i zašto kod nas rade baš kinezi te poslove a ne eu kompanije.

Vrv daju bolje uslove jer imaju radnu snagu koju lako žrtvuju. A mi bi dali sve da nam neko uradi za manje para samo da ne moramo sami.

Jbg i puteve rade ovde masovno, isto zbog uslova verovatno. Eu ima svoje zabrane i štiti svoje tržište.

Mada su i hrvatima skoro kinezi radili most iz eu fondova. Pederi iz brisela se javili da u buducnosti nece tako nesto vise moci. Jbg average evropljanin nece da radi takve poslove za realne pare, i nasi idu tamo da rade po bolniciama jer svi su gospoda.

POZIV ZA SPONZORSTVO
Moje ime je Tanja Zmaj.

Jedan sam od suosnivača Udruženja „Red zmaja žena Srbije – Svod“ i idejni tvorac projekta „SRPSKA BAJKA“.

Naš rad je zasnovano na srpskom viteškom zakoniku – kodeksu:

Č ast
O danost
J unaštvo
S premnost
T rpeljivost
V era
O tadžbina

i rečima patrijarha Pavla “Budimo ljudi”.

Obraćam ti se jer imam projekat koji želim da ti ponudim, za koji znam da sadrži rešenja problema koji muče našu zajednicu. Prema anketi iz 2020. godine na pitanje šta su najznačajniji problemi u Srbiji, sa mogućnošću da se zaokruži više odgovora, rezultati su bili sledeći:

problemi u standardu (84% ispitanika)
korupcija i kriminnal (68% ispitanika)
rešenje kosovskog čvora (30% ispitanika)
stanje u pravosuđu (30% ispitanika)
stanje u zdravstvu (28% ispitanika)
iseljavanje ljudi zarad boljeg života (28% ispitanika)
bela kuga (24% ispitanika)
stanje u prosveti i zaštita životne sredine (24% ispitanika).
Ovaj projekat ni na koji način nije povezan sa politikom.

On ne nanosi štetu nijednom ljudskom biću.

Njegovo ostvarenje ne zahteva ničiju žrtvu.

On ne vređa pripadnike nijedne religije.

Zasnovan je na zakonu Zlatnog pravila.

Fireflies jebeni is TLOU

Ako se pitate ko je Tanja Zmaj:

https://www.linkedin.com/in/tanja-zmaj-60a20742/

About
An ambitious manager working on understanding the contemporary global environment and business world of this era. Expert in the field of management. I have the ability to provide a company with high cash flow and increase the number of clients in a situation where I have a minimum budget, as well as running campaigns whose budgets are more than million euros. In addition to working on personal development, I create my own future.

E tako se prave priča, pompa i program Zapato.

kako to da osoba koje oće da ruši sistem

I have the ability to provide a company with high cash flow and increase the number of clients in a situation where I have a minimum budget, as well as running campaigns whose budgets are more than million euros.

zar nisu idealisti po difoltu sirotinja?

Ja se prijavio.
Od danas sam zvanično vitez reda zmaja

Cara VRZ
https://ibb.co/TTQHPKn

Ali Tanja Zmaj, zvuči kao Kia Kockar ili Tijana Ajfon lololo

Melkijades
Ali Tanja Zmaj, zvuči kao Kia Kockar ili Tijana Ajfon lololo

NE

Moralo bi Tanja Zmajica

Ovako je TRUE

ako nije slucaj da tanja zmaj koristi nestora, vec da je on svesno u dilu s njom, povlacim sve sto sam rekao za nestora i cestitam mu na maestralnoj biznis ideji

kapa dole majstore, deri boraniju, cerupaj breee