Prijava

Ček jbt čak i kada bi video da nestor prodaje med na svom sajtu podržao bi ga još dodatno.

Opariće se na medu looooool

Al brt znao sam da će melk da se primi na najjeftiniju spiku novije srpske istorije

caro, nemoj da vrdas sad, pusti med nego baci pogled na linkedin profil tanje zmaj, glavne zenskinje viteza reda zmaja

Jbt nije ista organizacija koja je poenta. Imas x organizacija vitezovi reda zmaja, ovi prodaju prava dece ovi prodaju med. Sve je legalno.

Inače podržavam Tanju Zmaj, jer nije Tanja Zmajica.
Msm kakve to veze sa Nestorom ima.

uzgred, na oskudnoj listi interesovanja gospodje Tanje Zmaj na njenom linkedin profilu stoje, izmedju ostalih: financial times, bill gates i sheikh mohammed bin rashid al maktoum

evo ti jbt nisu jos sredili sajt da mozes da ih izguglas

https://www.vitezoviredazmaja.rs/

aha, znaci svaka slicnost sa dosadasnjim redom zmaja je slučajnost, izvinjavam se onda, biće da je to

About
An ambitious manager working on understanding the contemporary global environment and business world of this era. Expert in the field of management. I have the ability to provide a company with high cash flow and increase the number of clients in a situation where I have a minimum budget, as well as running campaigns whose budgets are more than million euros. In addition to working on personal development, I create my own future.

Ovo zapravo zvuči kao random cv. Za stopu naduvanije. Ili ne, nisam siguran

Vitez zmaja, posaftaš mi jaja lolo

Ne mogu da vjerujem da je trebalo skoro 2 strane da neko ovo napise, zbog toga sam ugl i usao u temu

_________________________________________

Inace za Nestora, budimo realni, on je najvise postao popularan jer je tjerao uz kurac mejnstrim narativu, pa i neke izjave koje se inace ne bi primile kod ljudi su prolazile.

Generalno je ispao debil, previse se razmahao, mogao je da zauzme profesionalniji stav i samo da kaze "ljudi virus nije bas toliko smrtonosan koliko se prica, pazite se i dalje, ali nemojte upadati u paniku" pa cuti par mjeseci, ne samo da bi zvucao normalnije nego bi sad mogao da prska po faci Konove, Kisicke, Faucije i ostale, jer se sad i zvanicno zna da je stopa prezivljavanja fazon 99.99% ako nisi vec jednom nogom u grobu, a onomad su pricali bice milioni mrtvih za 3 mjeseca.

I mnogo vise bi nabio reputaciju da se drzao tih lako predvidljivih izjava tipa "vakcina nece kurcu valjati, primacete ih do kraja zivota", svi bi pricali "u jbt ovaj je strucnjak, sve je pogodio ostroga mi"

Al ne, on je morao da sere o Tesli, vanzemuncima i cemu sve ne, a znam ljude cija su se djeca lijecila kod njega i svi imaju samo rijeci hvale za njega, kazu da je dobar doktor i dobar covjek, da je bio odmjereniji, mogao je zasluziti takvu reputaciju kod cijele drzave, i opet bi mogao i u politiku i svugde, jos i lakse nego sad.

"Al brt znao sam da će melk da se primi na najjeftiniju spiku novije srpske istorije"

Naravno da ću, ovo je situacija iz udžbenika, ljudi rade opasan posao i svašta može da se nauči na ovom primeru.

Mujo, osrao si se u skladu sa nikom, izvini,

Generalno je ispao debil, previse se razmahao, mogao je da zauzme profesionalniji stav i samo da kaze "ljudi virus nije bas toliko smrtonosan koliko se prica, pazite se i dalje, ali nemojte upadati u paniku"

Ovo je zapravo i radio. Zbog toga mu Zap primarno i zamera

Nebitna Tanja, to je samo lice, da privuče i nešto malo žena i da omekša priču. Nije kompromitovana što je najvažnije, neće se ona tu previše pokazivati.

Ovo je zapravo i radio. Zbog toga mu Zap primarno i zamera

Pricam o nijansama, jedno je kad kazes ovo citirano, sto se danas zna da je cinjenica, a drugo je kad izadjes i kazes "NAJSMJESNIJI VIRUS, FEJSBUK VIRUS, LOLCINA JEBENA" a ljudi objektivno umiru, pa nek je i jedan u milion, nije lijepo uzimati takav stav, pogotovo kad je nesto vezano za tvoju struku

jbt neko u Srb napravi udruzenje za zastitu dece (koje je objektivno neophodno sa aspekta aktuelnih visegodisnjih sranja) i odma drvlje i kamenje po defaultu svih medija i random mediokriteta.

Jbt ni Igor Jurić ne ulazi u politiku a postigao je x stvari.
U nekoj prilici nekom je zasmetao i onda su mu izvukli da je nekad davno mazno nešto u prodavnici i pokusali da relativizuju celu njegovu pricu.

Da mu ćerka nije stradala kako jeste nikada ne bi imao kapacitet da se bavi zadatom temom.
True and sad fact.

"NAJSMJESNIJI VIRUS, FEJSBUK VIRUS, LOLCINA JEBENA"

Sa nekih aspekata i jeste najsmešniji virus, sa aspekta debilizma sigurno je pobednik.

Suštinski to je najgore što je uradio jer su mediji to isforsirali a samo iz razloga jer nije u skladu sa propagandom. Naravno nisu ga istog momenta napali nego tek nešto kasnije, i naravno isti oni koji propagiraju mainstream szo stav i druga sranja, jednostavnije: koji to rade za pare a travu su popasli oni koji je i dalje pasu.

caro daj da vidim ta olajavanja nestorovica u informeru i kuriru, bas sam ubedjen da bi se slizao s vucicem 1/1 da se ukaze prilika i zanima me da vidim gde ga je to rezim provlacio kroz blato

jbt ne pratis, isijavaju non stop. I za ovo sveže su ga po defaultu ispisali.

https://www.blic.rs/branimir-nestorovic

Jos jednom li lepo ne napises citat i potamnis, polomicu ti picku tu lalosku kuckarsku

neće da uči, oće da živi u pećini jebe na bazi uštekovane slanine!!!

Cara: Melk, jel ti baš imaš te slanine na lageru ili samo sereš

jbt ne pratis, isijavaju non stop. I za ovo sveže su ga po defaultu ispisali.

https://www.blic.rs/branimir-nestorovic

khm zanimljivo, neobicno da je informer mnogo umereniji

https://informer.rs/tags/100225/branimir-nestorovic