Prijava

Ne znam to da radim Zapato, umesto što pretiš i biješ bolje nauči brata svog u Hristu. Kakav si to čovek jbt

Ma gde mogu te bijem preslab sam fizicki

khm zanimljivo, neobicno da je informer mnogo umereniji

https://informer.rs/tags/100225/branimir-nestorovic

Jeste i Kurir. Očigledno postoji razlika.
Suštinski ukazuju na isto ali je level različiti.

Vidi, svako može da se sliže sa Vučkom ako mu je potreban iz nekog razloga a i ovaj drugi da ima potrebe, tako i Nestor. Jebeš Nestora.

Za sada mu je ispalio krizni štab i sere mu se po vakcinama.
Kada Vučko bude imao razlog ako bude na vlasti naravno da će ga prihvatiti.
Uradi Vučela i nešto dobro ponekad. Sve je to u teoriji ofc

Ja sam sav u masi i definiciji on d kontreri

Vučić uradi klasično loše: Žvaljo, džvalavi, pičousti
Vučić uradi nešto dobro: Vučela

Zapravo saću jednu kompleksašku sliku da stavim na profil, štodane

Stimda treba imati u vidu da taj isti Blic ne pljuje Vučića jbg.

Generalno je ispao debil, previse se razmahao, mogao je da zauzme profesionalniji stav i samo da kaze "ljudi virus nije bas toliko smrtonosan koliko se prica, pazite se i dalje, ali nemojte upadati u paniku" pa cuti par mjeseci, ne samo da bi zvucao normalnije nego bi sad mogao da prska po faci Konove, Kisicke, Faucije i ostale, jer se sad i zvanicno zna da je stopa prezivljavanja fazon 99.99% ako nisi vec jednom nogom u grobu, a onomad su pricali bice milioni mrtvih za 3 mjeseca.

e vidis u ovome je problem. ljudi koji ovako pricaju/razmisljaju ne dobijaju air time, i to je ceo problem sa svim ovim.
ovakvi su diskardovani u samom pocetku sa: "pa jel opasan ili nije, sta jedes govna sad pojma nemas" isto i za vakcinu "pa jel 100% ili 0%, ili radi ili ne radi" itd.

to sto hocete da gledate je dosadno. cesto puta cujem tu kako se provlaci "a sto strucnjaci" blabla, a strucnjaci dosadni, pojma nemaju ustvari. odnosno ne kriju da nemaju pojma a ne jedu govna sa cvrstim stavovima od kojih mozda neko pogodi, al nije ni bitno bitno da se napali narod

Nije razlog Zapato da me ne naučiš tim IT trikovima, kako da linkujem definicije, citiram i to. Pomozi bratu smotanom.

onomad je neko ovde jeo govna, sto slusamo gretu tunberg kako prica "HOW DARE YOU!" umesto da slusamo relevantne strucnjake.

ja vam naso video lika od 2h koji je relavantan strucnjak, niko nije ni pokusao da pogleda to, a i sto bi kad je tom liku citat na home pejdzu "I'm very passionate about rocks".

relavantni strucnjaci se ne slusaju. misljenje se gradi kroz medije. tamo svi u sve sigurni.

To je apsolutno tačno Celt.

Celt izbacio autokritiku. Podrzavam.

i ne kazem da treba, dosadni su strucnjaci u picku materinu, nema smisla trositi zivot na to za sve sto postoji na svetu, ali mnogo se puvamo da znamo sve o svemu

Sve stoji. Puvamo se jeste.
Ali cinjenica je da je neko u pravu, da je neko vise u pravu ili da je 50:50

melk digo mise na tvoju novu profilnu

Zap ostao konsterniran

Ali cinjenica je da je neko u pravu, da je neko vise u pravu ili da je 50:50

to je nebitno. sta ima veze da je neko u pravu. ustvari, jedna od najglupljih satisfakcija koju u zivotu mozes da imas je da sedis na zgaristu necega od zivota i da kenjas tu okolo "esam vam reko!".
totalno je nebitno da budes u pravu. nepotrebno.

coveka koji je na taj nacin u pravu treba umlatiti motikom na kraju, i uciniti svima uslugu

Cekaj jel seres jbt, palamudimo nedeljama sad smo pacifisti.

I nisam napisao sa aspekta likovanja nego aspekta neminovnosti