Prijava

Čini mi se da praznici i nova godina nisu ono što su nekada bili. Kao da smo se otuđili.
Sećam se da se ranije nova godina čestitala i po 14 dana nakon novogodišnje noći, naravno sa ljudima koje prvi put vidimo. Danas ako se neko seti da ti čestita prvog januara i to je to.

A možda su Nova godina i praznici izgubili smisao? Kako se Vama čini?

Nismo se otudjili ejduse, nego nas sustinski boli kurac.
Ono sto radimo bolje jeste da umemo da patetisemo i glumimo zabrinutost tako da prikrijemo bol u kurcu. Naravno prema potrebi.

To je ta neka sustina.

Takvi smo. Mi radimo to. Da.

Naravno kivnost nastaje onda kada za doticnu personu krenu problemi, sve ostalo je cista utopija.

Sam si, to je cela poenta.

Nekad biti drug normalna stvar, danas je to vec perspektiva slucajnosti

1. Stariš Ejd.
2. Sećaš se Ejd, što je dobro, jer to je jasan pokazatelj da te sećanje još uvek služi, što nije uvek slučaj.
3. I dalje ti znače Nove Godine, dakle nisi sasvim star. Jednoga dana, doček ti više ništa neće značiti.
Budi dakle radostan, srećan i - zahvalan ;)

Na žalost...Mislim da je vreme u kojem živimo učinilo najviše.

Onoliko koliko mu je svako od nas dopustio.

Otudjili smo se, nego kako. I to je odlična stvar. Bolje da imam u životu prs u bulju dvojicu, trojicu, sa ostalih stotinak korektna i priča puna poštovanja i još desetak ljutih neprijatelja. I u svakoj situaciji znas kako da se ponasas, drustvene norme su tu, distanca, nema previse analize.

Da, okej je to najaviti se pre nekom upadnes na gajbu, ne pozajmljivati pare kako ti padne na pamet, ne smarati prijatelje za nepotrebstine i ta sranja.
Jebes takvu prisnost

Da li smo se otuđili?

Da! Još od 1990.-ih godina...

Srpski del boje, jesmo li ti fino rekli da odeš odavde?

+1 goni se u kurac odavde debilcino

Earthworm Jim, fuck off.

Dečko, rečeno ti je da se ne pojavljuješ ovde. Mi nemamo mehanizme da te izbacimo odavde, al sigurno se ne osećaš prijatno kad te neko neprekidno poliva govnima

Svakako trebam se odjaviti sa ovog sajta, jer odavno mnogo toga nije kao što je bilo... Ima mnogo čudnih tipova željnih svađa i napušavanja drugih... Odoh na neki drugi sajt, tipa krstarica i sl., koji zadovoljava nedeljnu dozu kvalitetnog i konstruktivnog polemisanja o raznim temama. Goodbye!

Bgm lijepo krenula godina na Vukajliji, da ne ureknem

Samo treba da ih lepo zamoliš izgleda