Prijava

lolo prosla spika sa vinjak kolom ahahah

Bukv slucajno video kamenofil opomena ban za hejt ejda. True pomislio da je bag neki ono real

looooooooooooooool

#nervnislom

kakve nubine true konsternacija

Učimo se manipulaciji od melka, vidim. Da te sutra Celt zovne na kviz, izvukao bi se zbog obilne menstruacije, cenim.
Bukv.

Vojvodjani- oni manipulišu.

Bukv reko kamenofilu da je bilde sto iz besa lupa min ejdu galantni se isprimao pikuje full tajm. Ovaj mesni vec dugo mi bubri vicgla u njegovim ustima taman se potrefila sit da ga cvabalom nabodem na dupljinu resicu bukv ideal timing. pliduu upao sa nekom spikom da je sve neralno sta sam napisao, posle hotuli vampirisali nervni slom pobedili smo ga sabotiran je popisan.l #pobeda

Okeeeeeeej

Caro ako nisi maloletan (cenim da nisi) vokabular ti je otužan. A ponašanje čisti caramel, malo te se čačne i odmah manipulacije, kosturi iz ormara, lolovanje itd. Sad ne znam jesu svi laloši takvi ili ste vas dvojica izuzetak? Nemam nekog iskustva s lalošima, pa ne znam.

Neka, još je menstruacija u procesu trajanja, smiriće se Cara uskoro.

Bukv cela spika se svela na tvoj ejd hejt i opomenu od moda 2022. izdramio si sve moguce sfere.

I onda ja cacnut jbt. Pa ja sam tebe drko koji k i ofc napisao si boga oca kojecega. Dosli i do moje vaginalne sukrvce jbt.

Obj neko ko baci hejt minusira defke ejdu ili bilo kome drugom 2022 iz bilo kog razloga i onog koji u tome ne vidi debilizam fzn galantni smo mesnati prisutna je bukv teza retardacija

Msm i sam si reko da si debil. Al bukv to bila cela prica ostalo sve konstrukcija sust true

dobro je, X žena ima menstruaciju pa se ponašaju sasvim normalno na internetu, samo ti dramiš nešto.

Ali bukvalno pre 28 dana ovakvi ispadi. Po čoveku, pardon ženi, sat da se navija.

Doktore je li laloške vagine menstruiraju obilnije nego normalne vagine? U čemu je problem? Mađarski geni, ravničarska depresija ili nešto treće?

Zapova teorija se utemeljila

Za sada prvi lekarski uspeh na sajtu.

kad sam vec kacio black books pre neki dan, evo jos misljenja na temu ljubavi od istog genijalnog "komicara":
https://www.youtube.com/watch?v=4wEwTcXkY-4