Maestro kriptotrejder

  1. Oke, za bitkoin je optimizovano a za druge valute jel isto tako reseno ili je palamudjenje?

  2. Ove druge se ne mogu kod nas direktno prodati, ali možeš na primjer kupiti bitkoin na domaćoj berzi, onda ga poslati na neku stranu koja ima mali milion altkoina, tamo ga prodati za te altkoine, onda ih držati neko vrijeme, opet pretvoriti u bitkoin, ponovo poslati taj bitkoin na domaću, i onda na domaćoj pretvoriti u dinare, marke, šta već.

  3. Dobro, lepo je videti da ne postoji uslovljavanje u tom smislu, ipak je situacija cista. Bio sam ubedjen da je sve prevara i da skauz laze haha

  4. Stari dobri moto kupi jeftino prodaj skupo, bukv osnova trgovine, neralno da ljudi fejluju u tim situacijama iz raznoraznih glupavih sebicnih razloga i sveopste halavosti koja inace izjeda covecanstvo

    Retki uspevaju tako je upisano

  5. Caro prodaj 159 i daj skauzu nek ti uplati to dje treba, kroz koju godinu mozda padne neki kabrioleta po keekeendy

  6. Nece pizdun nikog da savetue ovde doco samo da krindzuje kako je

    D O B A R
    O
    B
    A
    R

  7. a jesi naporan batke

  8. Al aj da ne gresim dusu dao je neke smernice, ako imas krindzkoine i ako vidis da raste cena nenormalno samo cuti i gledaj kako raste, cim mediji prorade sa info i daju procenu idi na 20% manje od njihove predikcije i to je taj momenat jer oni su pLacEni da navuku mejmune da uzmu max i to je tacka pucanja

    Onda lepo trosis uzivas a jaka plata kaplje i smejes se dok gledas kako kripto pada i cekas objektivni minimum i ajmo jopet

    Life is good

  9. Retko glup i neduhovit decko post iznad ^

  10. Ne znam skauz ja bi se veselio na tvom mestu ne bi kmecao

  11. Inace plidu kad spomenu alfu, podseti me na pricu igora sto drzi balkan crypto kanal, ako se dobro secam a ima 100god kupio je alfu 147 za oko 400eth-a. 1 eth je nakon nekoliko godina vredeo 4000+ haha

  12. Caro e ajd odmori malo, bas si pokidao priznajem samo daj vremena malo da dodjem sebi pls sve je ok samo pusti neka

  13. Dobro dobro, samo prodaj na vreme al sacekaj jos koji dan dobar je trend trenutno

    Takodje razmisljam nesto, pravi plejer bi prodao 50%, a 50% bi gurao dalje i dalje te na taj nacin maksimizirao profit viskertano da ne bude da samo kradem instrukcije odavde

  14. Za oko 50 dana pocinje bitcoin halving i u naredne 2 godine useravanje od para kakva full prodaja nikad necu izaci 100% iz kripta
    L
    O
    Laku
    N
    O
    C

  15. Mislim da sam upravo komunicirao sa milionerom

  16. Treba li ocekivati opet sranje i nestasicu grafickih ili je to zastarela prica

  17. Ma kakve graficke reko skauz vise ni ozb rekovi i farme ne pomazu, sad je sve u kesini i mudrosti

    Neke price po podrumima kolaju da vuckov batica andrej majninguje na multimilionskom nivou ima neogranicen budzet za hardver a preko epsa moze povuce struje koliko hoce bez da plati ista, bukv peru pare kroz nabavku opreme cuo od true majnera

  18. Radije bih da mi neko ko se razume odgovori

  19. Galantni bracula ti sa tastaturom od 250 jura da se blamiras postavljas ovakva pitanja aj nemoj lozis ljude

  20. Mada u praksi i jova je skoro predlozio one zjale, aj napravimo neki svoj coin koji moze da se rudari sa kalkulatorom no problemo rudarenje grafickom i dalje ima smisla

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.