Maestro kriptotrejder

  1. Kriptotrejderi su zapravo kockari koji ne idu na Book of Ra nego na neke tamo kripto berze i cupaju kosu

  2. jbg ajd znaj koji je pravi momenat za ulaganje i kace vestacki da obezvrede monetu, sve je zasnovano na imaginarnim predvidjanjima, odnosno kad balon postane kritičan hobotnica usisa svoje i krece kmecanje

    Ja znam one koje znaju da su digli silne neke pare, a ove koje znam bilo je eeee leglo mi 20k prosli vknd evo castim al nikad nije doslo do realizacije tih para, znam i price ovih sto su pukli a ulozili silne neke pare u opremu.

    Ima sema i da iznajmis opremu u vrednosti od fazon 30k dobijes opremu za 2-3k renta mesecno, a posto imas free kradenu struju lako se skopi racunica. E sad tom liku su munuli opremu (vrv isti ovi koji su mu iznajmili) sad story

  3. plidu da li osecam u tvojim postovima povisenu ph vrednost hehe

    caro ne razumem zasto spominjes opremu i kakve to veze ima sa bilo cim, bitcoin ne moze da se majnuje opremom vec 10 god a eth vec sad ce 2 god. Zapravo ETH je na proof of stake, vise fizicki nije moguce.

    jbg ajd znaj koji je pravi momenat za ulaganje

    vec sam ti reko

    ja sam kupovao konstantno kad su cene bile -90% od 2022 na ovamo

    ali za to trebaju m00da

  4. pa nema to veze skauz, i dalje se rudari sad kako se zove koin jaka muda svi su bitcoin wannabe u osnovi, svi se nadaju sace ovaj moj mejmun-koin da postane neko jaje samo kad narudarim dovoljno

    uostalom da nije rudarenja ne bi bilo nicega

    ali za to trebaju m00da

    oke, a kad nastupa pamet, cekas magicni dan da postanes trilioner neces valjda prodati sad kad raste lolo

  5. evo ti primer shitcoina kad je pravo vreme, kad svi prodaju i pune gace

    https://i.postimg.cc/SK8xT5PV/injective.png

    i koji sad ti racun imas da prodajes kucu i da ga uzimas na 20x koji je vec ostvario. Pa ofc da uvek uzimam profit ne moguce je prodati na apsolutnom vrhu

    svi su bitcoin wannabe u osnovi

    hah sto je najgore znam da ne trolujes nego prosto nisi bas informisan a nesto mi govori da bih ti uzalud objasnjavao, u sustini niko ovde nikom nije finansijski savetnik OSIM JA BRATU PAPETU KOJI SAD RADI ZGRADE U NS POZ BRATE

  6. Pa ofc da uvek uzimam profit ne moguce je prodati na apsolutnom vrhu

    na apsolutnom vrhu lol, eee braco moja ovako se ostaje sirotilja klasicnim ziherasenjem

  7. pusti me zelim umreti siromasan

  8. najs skauz, samopouzdanje raste sa lepom trzisnom situacijom, seti nas nekad posalji avii neke pare :DDD

  9. Avi kupila inj na 1$ kad sam joj poslao i posle obrnula na ruletu lovu vozi pozlaceni kabrio kroz pirot

  10. Ne hrani je ribom nauci je da peca bukv

  11. Ja mislijo skauz nesto spec pametan a po medijima se naveliko kmeci o rastu bitkoina bukv sve sami skauzi kmece po komentima vreme je za prodaju de ste bili kacam bio niko

  12. Prokleto si dobar u ovome, da tebe mozda ne zovu Profesionalni Pomerac Bulje :DD:D :)) xdddDD

  13. Skauz tebra nisam kiseo stvsrno, kapa meni s vise strana bogu hvala i jedini razlog sto i sam nisam usao u to kolo je sto nemam neki obicaj da se kockam i jos sam “kriptovalutno neobrazovan” pa bi to radio lose ili bi batalio ali stvarno mi djeluje kao da ljudi koji se tim bave nemaju od toga nikakvog hajra i jedini razlog sto su jos uvijek u tome je sto zgrću lovu na nečemu drugom a taj im kripto dodje kao side hustle i razonoda

  14. Oprosti mi ako grijesim, to je moje viđenje koje moze biti potpuno pogresno

  15. Morao sam guglam:

    Hajr je arapska rijec i znaci dobro. Odatle je nastalo sabah hajrullah - kao dobro jutro

    Pa ne gresis brt vecina nema hajra jer kupuju kada cena skoci 20x i kad pocnu na dnevniku da pricaju o tome, klasika.

  16. Ma jok pliduu to ti je 99% tih mejmuna sto im zinula bulja kupuju kad ne treba jer su tardovi ne znaju sta ce sparama a zakasne sa prodajom jer su halavi, skauz je iz kaste koja

    Z N A
    N
    A

    Koliko sam razumeo kljuc uspeha je da kupis kad ne vredi pisljiva boba a prodajes kad je cena na brucu od da se upisas u gace, jer cim ti prodas krece sunovrat bukv

  17. Ko oće od koina da profitira, treba da štedi keš. Godinu dana nakon vrhunca je obično cijena na minimumu. Tad uletiti sa svim tim kešom...
    Ja bi sigurno uložio da sam imao kad je bilo na 15.000, ali džaba mi kad sam kokuz.

    Još važnije od ovoga, ko hoće da zaradi na kriptu, treba za početak da ima solidno love. Jer tek kad imaš solidno love, možeš gledati bez sikiracije na dnevna kolebanja cijene i to kako ti portfolio raste ili opada. Ako si uložio pare od kojih ti nešto zavisi u životu i koje ti trebaju, onda džaba, nerviraćeš se, uvatiće te panika, prodaćeš kad ne treba itd...

    Tako na kraju kad se uzme, kripto je dobra investicija za pametne i one koji to sebi mogu priuštiti, da kupe, a da se ne nerviraju... što znači, jebi ga, za lovarnije.

    I tako to i ide iz ciklusa u ciklus, kitovi kupuju strateški kad treba i prodaju kad treba, i postepeno sebi akumuliraju bogatstvo, a raja kupuje kad je hajp a prodaje kad je panika.

    Rezultat igre: bogati zarađuju na račun siromašnih... Mada niko tu nikom nije kriv, svi ulaze na dobrovoljnoj bazi...
    Ali rezultat igre ne ide baš u korist običnom narodu, u većini slučajeva.

  18. Aj za nas neuke da se objasni na prostom jeziku random kriptovalutar kad hoce da proda jel to klizi tek tako odma inkasiras lovu na bankomatu ili moras da cekas kupca (citaj mejmuna koji kupuje kad mu nije vreme)

    Kako je to reseno?

  19. Još važnije od ovoga, ko hoće da zaradi na kriptu, treba za početak da ima solidno love

    Tako je, ja sam jos pre par god pisao da svaki mesec ulazem jer mi plata kao sto si reko to dozvoljava i nema sekiracije, ne interesuje me cena tj sto je vrednost u tom momentu na dnu jer znam da sve ide u ciklusima, a i da je otislo na 0 bukv mi ne utice na kvlt zivota.

    Problem su retail investitori koji ubace 50$ kad ne cena ATH i ocekuju 100x ili kada je hajp na maximumu dizu kredite i kupuju kad veliki prodaju i zato jovo ne bacaj pare na kripto no uci programiranje pa da castis za prvo posao

  20. Ekstremno su likvidne kriptovalute, uvijek ima ko hoće da proda ili kupi na velikim berzama... Ogroman broj transakcija svake sekunde.
    Malo veća je komplikacija prebaciti na banku, jer ne znam koliko stranih berzi isplaćuje na račune domaćih banaka.
    U Republici Srpskoj ima domaća mjenjačnica BCX... preko njih možeš prodat u marke kad god hoćeš i legne ti na račun u banci.

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.