Prijava

Non financial advice alert

Ako igras na looong, bilo sta od top 10 coina koje bar malo pratis. Licno ne vidim smisao ulaganja u btc at any point ako si skoro usao u pricu, pa ga sad kupujes na 30k i cekas da ode na 100k da mozes svoju investiciju prevoriti u jace letovanje ili yolo izlazak

Ja imam ftm, rune, lrc, sandbox i rndr od coina koji nisu u top 10 a mislim imaju dobar ekosistem ili potencijal generalno na duze staze

Novac mi od kripta trenutno ne treba jer dobro zaradjujem, ulazem na very long dako me usere za 5-10god da odem u penziju

Ja smisao vidim u tome ako mi te pare trenutno ne trebaju, bolje da ubacim, pa ako skoči za dve godine i 50% opet ga nece pojesti inflacija ako kao da sam ostavio kesh u fioci.
Msm to je sto se tice btc

A da me usere neki x100 nekog koina, to jako tesko. Ne mogu Janisa plus da uhvatim a kamoli ovo xd

Da kapiram, i to je ok taktika skroz na long term

Sta ima jos novo kod tebe jesi se ozenio?

xaxaxa ovako te zamisljam dok postavljas pitanje

https://i.imgflip.com/6gbiqd.jpg

NO

Gde ste, šta ima. Jel neko ovde za to da pravimo nešto?

Da osnivamo stranku bre. Prekardašilo više.

ko god je imalo u defiju, i nft-ijevima neka mi se javi u pvt ukoliko zeli da bude deo tima

to the mooooon hehe

Prodavati NFT-ove pikselastog kurca, koji uopće nije toliko mali kolko vukajlijaši jedu govna

Mislio sam da imam dobar kurac dok nisam video kurac od Bajdenovog sina. Kakvu paliju ima covek

Ako je ono malo šta je onda ovaj moj mučenik sve ti jebem