Prijava

Očekujem sutra prekosutra jači skok pa ko oće nek posluša

Od top 15 coina jedino mrtvu Lunu nisam imao, fakat neverovatno ali i srecno. Bila mi skupa da je uzimam na 80,90 a ono kad je pala na 50 nesto propustio sam da je uzmem jer sam uzeo Avalanche umesto nje.

Sad kad je krenuo ponovo dump uzeo sam je na oko 50$ za negde 60-70$ reko cisto da uzmem nesto sitno jer je pala 40% da ne zalim posle i sad mi ta mocna investicija vredi tacno 0.00005$.

Uglavnom ljudi koji su imali ozbiljnu kintu u Luni - RIPCINA LEGENDE. Vec su zabelezeni prvi slucajevi samoubojstva zbog ove katastrofe.

Zato nije sprdnja kad velim "Ulozite samo ono sto zaista mozete da izgubite".

Malo sam listao po reditu, ljudi se ubijaju, ali bukv. Golemo.

Kako nece brate, marketcap lune je bio mislim 40milijardi na ATH, ko zna koliko ljudi je tu stavilo ozbiljne pare. Neki su primali platu u UST-u. Privlacan je bio stake za UST, necu da lazem malo mi je falilo da i sam ubacim par soma tu

Ja kapiram sad pomalo Cardana da uzimam dok je bul.
I mozda eth za 1000e i da bukvalno zaboravim da postoji narednih 5-10 godina

dok je bul? mislis bear

Srce moje je santa leda

Al sinoc svasta sam pio

To samo lapsus je bio

Scouser verujes li u projekat Ada - Cardano?

Sad cu ti reci koliko verujem, za nekoliko godina u kriptu sam kupio citavih 200 ada tokena haha

Potencijalno najbolja prica u kriptu koju vrv necu doziveti da vidim kako de ostvaruje, sve se svodi na Carlsova obecanja i hodl brigadu cardano botova koji cekaju da ada ode na par desetina dolara da kupe lamba. Sundaeswap kao dex rezenje za ada ekosistem je tezak shit.

Nista im ne rad kako treba. Svakako po ovoj ceni moze da kupi za trade

Će pojeftine grafičke a

Sta je po tebi onda najbolje da ulazim dca?