i šta je sad tu tačno kompromitujuće
jel bio bibisha na paradi - nije. Pametnom dosta. Jel iran u briksu - jeste - ješe - nisu
eo kao ovo sa acom šiptarem https://cdn1.img.sputnikportal.rs/img/111554/10/1115541024_370:0:2230:2046_1920x0_80_0_0_1e3cd2c72ffa816a3781cb38bbf6422c.jpg
saće neko kae da je šiptar proruska opcija
Cara 15 godina na internetu i dalje glup ko kurac. https://x.com/gribouczan/status/2054062759185121742
Рејџвејтовање досадо
Sta se javljas, majmune
Што си бесан?!
nataknem i tebe i njega na kurac.
ne tebe, vuzi.
Ок
Pa i jeste specijalna nije dećacicfikacija nesto sto moze za dan dva tri
Jel ovo bilo?
jeste, još negde na početku teme
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQwVgojVjy8EnfRaRSABSQ4dB73FYFURzzrmA&s
inache txt nigde ne pominje da je putinela po majci ješomir
ахахах не
jbg kad nema ko da apsi mogu da nas zajebavaju dokle oce
Kliknuti na "at birth".
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_life_expectancy
jopet se orešnikovalo
https://pbs.twimg.com/media/HH-xSUtWkAAOAfg?format=jpg&name=small
jake podrske