Prijava

i šta je sad tu tačno kompromitujuće

jel bio bibisha na paradi - nije. Pametnom dosta. Jel iran u briksu - jeste - ješe - nisu

Рејџвејтовање досадо

Sta se javljas, majmune

Што си бесан?!

nataknem i tebe i njega na kurac.

Pa i jeste specijalna nije dećacicfikacija nesto sto moze za dan dva tri

inache txt nigde ne pominje da je putinela po majci ješomir

ахахах не

jbg kad nema ko da apsi mogu da nas zajebavaju dokle oce