Rijaliti: Izbori 2022

  1. pa ko ovde prica o zapadu kao nekom moralnom autoritetu, smokljane

    Plidu ih navodi kao 'cijeli razvijeni svijet koji vidi sliku kako treba a svi koji ne vide sliku tako su debili'.

  2. Kamenofile idiotizam vrišti iz tebe pa kome bi Ukrajina trebala pripadati Americi ili svojoj braći po veri, narodnosti, tradiciji i jeziku?

  3. I da, kurac ste s ovom temom, tačno mi Cara fali.
    Kameni out.

  4. pa dobro, razvijeni nije bas isto sto i moralno savrseni, al u svakom slucaju cinjenica da je 140 drzava osudilo, a 4 podrzalo jeste donekle indikativno, iako se slazem da se ne zna ko je veci govnar i licemer na ovoj namucenoj planeti

  5. Kamenofile idiotizam vrišti iz tebe pa kome bi Ukrajina trebala pripadati Americi ili svojoj braći po veri, narodnosti, tradiciji i jeziku?

    mozda nikome, vec da sami odluce sta oce i da za to ne budu sravnjeni sa zemljom?

  6. al u svakom slucaju cinjenica da je 140 drzava osudilo, a 4 podrzalo jeste donekle indikativno

    Indikativno da globalizam ima pipke po čitavom svetu, da

  7. Da su ispunili uslove ne bi bilo bombanja ali nisu hteli.mislili su da mogu da pobede jer su se za ovo i pripremali.da rusi nisu sad reagovali bilo bi stvarno nuklearnog i bioloskog rata.opravdano skroz.

  8. Brt Sevaste jel stvarno veruješ da je neutralnost Ukrajine kroz NATO pakt opcija koja nema nikakve taktičke svrhe za dalje širenje zapadnih govnara

  9. Indikativno da globalizam ima pipke po čitavom svetu, da

    ako je alternativa globalizmu severna koreja, asadova sirija, eritreja i lukasenkova belorusija, bil gejc i dzordz soros imaju moju punu podrsku

  10. Pa ono Severna Koreja i Lukašenko su pretty based ngl

  11. I posle svega sto su ameri radili neko im veruje.i nas ucenjuju sa ratom.zapadna civilzacija hahah.to sve smisljeno 2k godina pre nego sto je otkrivena amerika.

  12. Ustvari svaka država koja je u ovom dobu suverena ali mislim stvarno suverena dakle nezavisna od zapada je based

  13. Brt Sevaste jel stvarno veruješ da je neutralnost Ukrajine kroz NATO pakt opcija koja nema nikakve taktičke svrhe za dalje širenje zapadnih govnara

    ne verujem, al ne smatram da je to legitiman razlog da se marijupolj sravni sa zemljom

  14. mislim, kapiram da je legitiman razlog u strongholdu ili red alertu, al u stvarnom svetu nekom je usran zivot za vek vekova, a neko ga je i izgubio jbg

  15. Pa što su hteli u nato majmuni

  16. Pa jel sravnjen sa zemljom ili još uvek rade na tome? Damask npr za sravniti nije trebalo ovoliko dugo nzm šta čekaju ti krvožedni Rusi bratoubice...

  17. ne brate, pazili su da ne ostete saobracajne znakove, da nisam u gradu u kojem ne mozes da prodjes glavnom zeleznickom stanicom od ukrajinskih izbeglica i da ne znam brda i rusa i ukrajinaca ovde koji imaju porodice tamo, pa da mi i prosipas neku bitchute propagandu

  18. Ok znači stojiš pri tom da ga nisu taktički zauzeli već sve sravnili?

  19. Rusi su veci zlocinci od Amera, vise su zlocina pocinili prema svojem narodu nego sto ce amerikanci ikada prema ikome

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Holodomor

  20. ne kazem da su sve sravnili, ne bih licitirao s tim koji je procenat grada unisten

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.