Prijava

Iskren je Bolo moj kurac. Pije koktele s Vučkom i pravi razne kompromise
Ljigavko ko i onaj iz Dssa
Ne razočaravam se nisam debil kapiram da većina nije samo sam se iznervirao malo

+1000

Ja sam cuo od vise ljudi tu pricu ali iskreno nisam nikad mogao da poverujem u to. Mislim znam da je govno i odvratna i da me nista ne bi trebalo cuditi od takvih pa i to da je prodao pobedu na izborima. Ako si pitao ovde nisam video.

Inace ortak radikalcina me smara kao e oces ti dam vojvodinu knjigu i ja ne znam sta mi bi velim ajd daj bas da vidim. Sad cu ti tacno reci kako se knjiga zove ARKANOVCI U ZVORNIKU

Ne znam jel neko imao nekad nepriliku da uzme seseljevu knjigu u ruke? Znaci to nije knjiga kao svaka druga normalna kniiga nego MRTVI IZVESTAJI koje mu je fazon pisala neka sekretarica il ko vec. Bacio sam je nedje fazon a trebao sam je ostaviti dupe da brisem

I vucic je lepio one plakate ulica ratka mladica i bolo bi se zaokrenuo za 180 cim bi se dokopao vlasti, isto bi onako ko vucic sedio na onoj stolici pred trumpom/bajdenom ko popisan, ono kad su potpisivali vasingtonski sporazum itd

To sto se slizo sa vuckom ne govori o njegovoj neiskrenoti nego o takticnosti.

Ideologija ostaje i tu se slazem sa sevastom, bolo bukv true nacionqlista lolo

Kako mislite da neko ljigav i taktičan može da bude dosledan?
Kakav Bolo bre Nestorović ga uterao u parlament

Mož da misliš kad glupe srbe nije mogao da prejebe do sad nego mu treba doktor

Nema bolo sta da se ogradjuje od vucka, vucko bio i ostao radikal i kao takav je sasvim okej za boloa, i bolo bi volo da se vozo po jevrojskom sa vucicem i seseljugom no je jos bio srednjoskolac iz gimnasije u chachku

Dje je i sta radi Srdjo Nogo jedina prava opozicija

Iskreno rečeno, ne znam koliko je to vidno iz pozicije srpskog građanina, ali je mnooogo zajeban posao biti predsjednik Srbije.

Sada više nego ikada, tu vučić ne pretjeruje. Mogla bi neka tabela da se izradi koliko izazova stoji tu, od naroda do MZ, Rusije, USA I Kine.

пољубите за мене неку србију бољу!
плиду одакле сте ви, из осијека?

bacili bi nuklearku na nas u roku od tri meseca

Iskr bolje da bace nuklearku na nas nego da postanemo drzava na kakvu bi Canak drkao. Izumrijecemo svakako, bolje da izumremo kao pisaci uz vjetar nego kao submisivne kuckice, i to zapada, koji nas je izjebao 84684 puta

Daleko od toga da podrzavam Boloa ili da mislim da je on bilo kakva opozicija/nacionalista/stagod

добро каже мујан
елем србуј макар сламу јео!

Sve je to lepo moj mujane i moj 627, ne sumnjam da ima jos koji tako misle, samo je problem u tome sto kad dodje do momenta da se jede slama 99.9% se predomisli i ipak bi da jede pljesku sa lukom i pocne da krivi ne sebe nego onog koga je birao na izborima, sto bi reko dzoni stulic, raspolagati tudjom mukom nije mala zajebancija

Uostalom, srbi koliko su neposlusni prema zapadu, toliko su poslusni prema lokalnim kabadahijama, ocemo da nam bil klinton pusi kurac u okovima na terazijama, al zato idemo da tapsemo matorom direktoru kojem se sudi zbog pogibije radnika, perverzno

al zato idemo da tapsemo matorom direktoru kojem se sudi zbog pogibije radnika

шта је ово јел то оно са рудником ко је тапшао директору дај неку инфу не знам за то

ma mislim na onu sramotu u lucanima od pre par godina

а добро за ово нисам ни чуо
искрено очекиво сам неке београђане како регаују на овако нешто ал добро :Д