Prijava

jbt kako zna ko si ti kako je provalio koji k

pa jesi bio kod milicije

moram čašu vina popijem osećam biće krimi night

a jesi probao da mu se najebeš malo majke u vidu težih tjelesnh povreda možda izgubi interesovanje nakon toga

brate de da ga lema pa da ga prijavi muriji, vidis da je ludak

realno. dok mu ne jebeš mater, neće te ostaviti.

usput, jesi li siguran da ne haluciniraš il šta?

more nije se zajebavati sa ocigledno ludima tim kao sacu te bijem i slicno.

musase kaze milicija, al lako nama da kenjamo iz skandinavije, prijavis tamo u miliciji samo izadje u vestima posle "poznat policiji, zalio se na njega vec, napravio sranje"...

nemam pojma sta da ti kazem, mozes i da zajebes tu wiki, teraj to u kurac ako od toga imas nestabilnog lika koji se nakacio na tebe i nista vise.
jbt, kolko postovanja imam prema ljudima koji edituju to (iskreno hvala), toliko brate zajebi, nemas nista od toga osim ovog ko god da je. ne izgleda bas da je pod vinklom.

napravi drugi nalog pa edituj

jbt sta je sa taz dogom nikad se nije vise javio na onu temu sto je otvorio

jebem li ga, meni od normalnih sto oce da me biju ocigledno nije toliki strah da se kurcim. dobijes batine i toliko.
od ovih glava sto kad ih pogledas nemaju nista da izgube u zivotu, cute i cudni su, me hvata jeza. zajebi te fore sacu te prebijem i slicno, ocigledno ne zivite isti svet.

ma ko koga prati tako bez povoda. Ok vuk ne kapira povod ali ovaj debilko zna dobro sta radi.

Sa druge strane da oce da ga kokne ne bi ga jebeno pratio. Čisto uterivanje straha u kosti sto je skroz ok.
Da pazi kako edituje na vikipediji. Očito je prekrajao istoriju a sa druge strane imamo malog deretica na steroidima.

Više pažnje moliću

jeste to i nece da ga kokne, al kad pogledam facu sa slike sto okacio, ne bi smeo da ga bijem ili da mu pretim, iako mogu.
ne verujem da bi mogao da idem dokle moze ovaj, da tako kazem.

Posalji mu one Melkijeve fotke od sinoc i reci ovaj ce te utepa

Ma kakva tucnjava, za narusavanje javnog reda i mira popusis i u samoodbrani a kamoli da iniciras sukob..

Samo murija i reci da imas problem s nestabilnom osobom..

Pa što ne uhodiš i ti njega

al kad pogledam facu sa slike sto okacio, ne bi smeo da ga bijem ili da mu pretim, iako mogu.

https://ibb.co/dbKhJRs

lik bi objektivno samo da se druži

jedino nisam ukapirao jel ta fotka sa wiki okupljanja, da li je i on neki editor ili samo slučajni prolaznik

ma verovatno jeste editor, al to je ekvivalent kao kad bi sad ovde posle napusavanja o vakcinama recimo dosao kod tebe u banatski blatosh da ti pred kucom masem spricom ispred. lud covek jbg.