Prijava

Polovi su juzni i severni

Čiča Morada, popušio je kuraca sto hiljada.

Čiča Morada, sve mu stvari gucci armani i prada

Sirotinjska spika - check
Ijekavica - check
Vukajlija 2011 diskurs - check

Mora da je Jovor

da, ova tema zrači mikroskopskim govnima kroz monitor koja su štetna po zdravlje, a ne primete se.

Samo balkanski debili ne mogu da shvate da postoji vise od 2 pola i da su ti ljudi obespravljeni

moguce da je zaboravljena fizika (i izgubljen kompas), posto ako se nesto zove pol, postoji 2 od toga.

imas spektar izmedju doduse, i to ide po nekoj gausovoj raspodeli, gde mali broj 100% musko ili zensko, vecina je "normalna" i onda opet sa druge strane manjina ima problem sa identitetom gde nisu 100% sigurni sta su. to je priroda.

tad imas 2 opcije u drustvu koje je polarizovano ko nase. jedna je da postanes gej i celog zivota sebi dokazujes da si super gej, da si bucan itditd. druga je da se uclanis u obraz, levijatan ili tako nesto, i sebi dokazujes da si super macho/zena, da mrzis gejeve, podizes pokvarenu decu u pokvarenoj porodici itd. u principu posto su kod nas mejnstrim, rade sve ono sto pricaju da bi ovi prvi radili, samo sto oni mogu jer su "normalni".

obe grupe su sustinski nesrecne, jer od sebe ne mogu pobeci. steta je u tome sto su vrlo slicni i u normalnom svetu bi mogli da razgovaraju da ukapiraju sta ih muci, i samim tim odjebu sa sirenjem sopstvenih nesigurnosti na sve a ovako se trazi neko jednostavno resenje za komplikovan problem, i to ne ide.
grci i rimljani su jebeno bolje znali da se nose sa ovim delom ljudske prirode nego mi u 2022. ne mozes jednoj manjini da das da maltretira drugu.

najzad imas one sto su 100% pogresnog pola, i tu opet nemas sta da pricas.

ovaj sajt treba da se pusti da umre, da ga ne tupimo vise

celt
moguce da je zaboravljena fizika (i izgubljen kompas), posto ako se nesto zove pol, postoji 2 od toga.

imas spektar izmedju doduse, i to ide po nekoj gausovoj raspodeli, gde mali broj 100% musko ili zensko, vecina je "normalna" i onda opet sa druge strane manjina ima problem sa identitetom gde nisu 100% sigurni sta su. to je priroda.

tad imas 2 opcije u drustvu koje je polarizovano ko nase. jedna je da postanes gej i celog zivota sebi dokazujes da si super gej, da si bucan itditd. druga je da se uclanis u obraz, levijatan ili tako nesto, i sebi dokazujes da si super macho/zena, da mrzis gejeve, podizes pokvarenu decu u pokvarenoj porodici itd. u principu posto su kod nas mejnstrim, rade sve ono sto pricaju da bi ovi prvi radili, samo sto oni mogu jer su "normalni".

obe grupe su sustinski nesrecne, jer od sebe ne mogu pobeci. steta je u tome sto su vrlo slicni i u normalnom svetu bi mogli da razgovaraju da ukapiraju sta ih muci, i samim tim odjebu sa sirenjem sopstvenih nesigurnosti na sve a ovako se trazi neko jednostavno resenje za komplikovan problem, i to ne ide.
grci i rimljani su jebeno bolje znali da se nose sa ovim delom ljudske prirode nego mi u 2022. ne mozes jednoj manjini da das da maltretira drugu.

najzad imas one sto su 100% pogresnog pola, i tu opet nemas sta da pricas.

vukajlija

vaistinu vukajlija

Reci mi da si ovo pisao drogiran jer ja nemam drugog objašnjenja za ovako opširan odgovor na Jovorovu temu

u nadi da ce neko da jede govnqa posto nemam sta da radim, ali mislim da cu didem da radim nesto drugo

Imam vise gender fluid i neutral prijatelja, jos vise gej poznanika, sve je to normalno. To samo glupi desnicari koji se loze onaj deeeebilni film "what is a woman" mogu da se kurobecaju.

Imam ja ovde dole jedan gender fluid što mogu da mi posrkaju ti takvi

Takvi kao ti su i zapoceli rat u Ukrajini.

I izdali doktora Dabića

Ja imam dragu osobu koja koristi they, them zamenice i meni je to ok.

Sve te 'osobe' kojima su bitne zamenice koje koriste eventualno pređu na was/were