Prijava

Spavalo se na klupi i kupovale se farmerke u Trstu...eh kad se sjetim

A ne cek, nije ta tema, izvin'te

montela je bio za respekt, njegove lude goal celebrations

#airplane

da da, ronaldo frizure, kod mene je najdeblji lik u drustvu prvi dosao sa takvom frizurom, predskazanje djembelog ronalda kakav je danas

Ova stvar bila hit i baš sam je voleo, pošto sam bio zaljubljen https://www.youtube.com/watch?v=araU0fZj6oQ&ab_channel=Staind

Cigani za lazio romi za romu

Koja je ronaldo frizura, trougao onaj?

Al melk napise BIO SAM ZALJUBLJEN S 15 GODINA, kao da ima hemofiliju jbt, svi smo bili zaljubljeni tad, daj malo odradi neki zgib iskuliraj

Sto sam mogao da se zaljubim bilo je do 5og razreda. Sve dalje se odnosilo iskljucivo na telesnost.

da, ali njegova ljubav je veca, emotivnija, umetnicka, dusevna, romanticnija i misticnija, strastvena ali u isto vreme topla.

tebi se samo jeblo.

Melk ume da vole zap die trying

Brt kad bi pokusao sad ronaldo trougao frizuru, osnova tog trougla bi mi bila na pola temena. #baldpeopleneedlovetoo

Brt 166cm, celav, s naocarama, bez trunke mišića, s oziljcima od bubuljica i ruznim zubima, kako li sam ja jebo na ovoj planeti, meni je misterija.

Nije to toliko lose brt, ima i gorih stvari na svetu. Tipa da si njanjavi vojvodjanin ili tako nesto, ne znam

Pre bi bio siptar nego vojvodjanin bukv

super su vojvodjani, nisu karamele reprezentativni primerak :)

Member Berry
Brt 166cm, celav, s naocarama, bez trunke mišića, s oziljcima od bubuljica i ruznim zubima, kako li sam ja jebo na ovoj planeti, meni je misterija.

Nisi debeo.
Thank you for coming to my TED talk.

Mislis da sve ovo nije deal breaker, a debljina jeste?

I ja sam debeo, boli me kurac

Manji deal breaker svakako. A i ionako je to najviše stvar samopouzdanja.

Dodje u vojvodinu podvale mu index kao domaci specijalitet

Celt: super su vojvodjani