Prijava

Како бисте реаговали кад би вас неки човјек набио на курац против ваше воље?

stvarno neprijatna situacija

A sto bi nas neko nabio na kurac nasom voljom? Pa nismo svi Ejdus

Uložio bih službenu protestnu notu

Opet zavisi. Ako me Rus nabija na kurac, a moja mesečna neto primanja su ispod 300 eura, verovatno bih uživao.

Како бисте реаговали кад би вас неки човјек набио на курац против ваше воље?

Те то дефлорисали у Падињаку, Бољане?

Како бисте реаговали кад би вас неки човјек набио на курац против ваше воље?

Za trenutak pomislih zašto nam ti ne bi podijelio iskustvo a onda se sjetim da ti to radis svojevoljno.

Аутор Боља би требало да носи космо диск за почетак.

Kako vi utišavate svoj um? Radite li išta tome slično? Moj ume da bude prilično glasan i naporan, a i uporan u flešbekovima i opterećujućim mislima koje premećem ali me dave ...
Šta radite kada razmišljanje koje ide dalje od svake realnosti počne da vas muči?

Imate li neke metode, rituale, načine da to odagnate ili se prepuštate glupavom overtinkovanju?

Hvala. ❤️

https://store.secretenergy.com/product/sodium-chloride-natrum-mur/

On the emotional plane, the dryness becomes idiomatic as Nat mur applies to poorly circulated stress– suppressed grief, humiliation and heartbreaks. Sadness, irritability, anger, sleeplessness and haunting memories tend to dominate. These are most marked in emotional individuals who do not want to express emotions and, though considerate of others, may appear cold as they reject sympathy and actually feel worse with consolation. They often are very sensitive to music and can become quite discontented. They tend to keep troubles to themselves, dwell on unpleasant memories and may become easily offended perfectionists. Whenever a new grief, sadness or even music brings up old griefs as if fresh, Nat mur can help resolve the stress and relieve its effects.

Complaints tend to improve with open air, deep breathing and tight clothing, and worsen with consolation, more emotion, hormonal fluctuations and sunlight (especially headaches). A deep crack in the lower lip and a desire for salty foods further indicate a need for Nat mur.

Imaš Zelenu Apoteku u BG i NS ili poruči online u nekoj homeopatskoj radnji ako se simptomi podudaraju sa gorenavedenim, jedi sveže voće i povrće i smanji fluorid jebiga - neurotoksin, jebe ti živce.

Druga stvar ako već ne praktikuješ ili ne znaš kako se pravilno meditira: koncentracija na disanje par minuta radi čuda s frontalnim korteksom, smiriće te ko da si buksnu popušila. Znači samo usmeri pažnju na element vazduha i slušaj, osećaj i prati ritam zračnih talasa koji ti ispunjavaju pluća i izlaze iz istih. Što reče onaj guru iz Sunđer Bob specijala: "Samo diši duboko"

Ovo gore nije moj problem, zasigurno. Prvo - mnogo sam otvorena, čak previše, i delujem napadno. Ja sam kao onaj Taksista iz "Noć na zemlji". Čoveka mogu da ubijem svojom otvorenošću i to do detalja. ☺️

Ishrana mi nije uopšte loša sa usporedbom šta sve ljudi danas jedu, ali ovo poslednje - disanje - da.
Ne znam koji tačno period, toliko dug da sam i zaboravila ne dišem normalno. Blizu 20 godina. Dišem isprekidano. To sam negde i lekarski podvukla, neurolog mi je rekao da mi nikad dovoljno kiseonika do mozga ne dolazi zato što se ne mogu da se opustim zapravo nikad. Uvek sam napeta. Bolela me je ruka jedan period iz čista mira, niti je bila opterećena niti ništa, i oni me pošalju posle svih pretraga kod neurologa. On skapira da je neki živac utrnuo, upalio se šta li, to je bolelo kao đavo.. uglavnom nisam opuštena čak ni kad tako deliujem maksimalno, čak ni kad se napijem. Disanje mi je užasno, i u snu. Začudila sam se kad mi je reko da ne zna kako funkcionišem budući da nikada ne koristim mozak 100 posto tj. njegovu energiju zato što je zbog nepravilnog disanja ni nemam. Sinoć sam s mamom pokušala da dišem, ali ne umem. Mislim dišem, ali ne na pravilan način, nego na izvitoperen koji je vremenom meni postao normalan. Zato sam stalno pospana i imam nizak pritisak, kako mi uopšte radi memorija ne znam. Kaže mi lik - ti time neverovatno mučiš svoj organizam nesvesno. Reko mi je da zapušim nos i udišem duboko šta li ... vežbe neke, međutim ja za to sve nemam vremena i tako... Uglavnom hvala. Iskreno uopšte i ne znam kako izgledaju pun udah i izdah, čak i kad treba da zaronim kad plivam, pojma nemam ni kako ronim ... Dijagnoza mi je fantomski bol. Osećam različite fizičke bolove, nekad čak preintenzivne, bez organske osnove, nego psihogene. Niti su mi dali lekove niti išta samo su mi rekli da se opustim. Znaj ti kako da ja to uspem kad sam zaboravila kako to izgleda.

Još jednom hvala.

Jedan lejm savet - ispuši buksnicu jednu malu malečku kad pošalješ dete da spava. Izgustiraj je uz 0,33l limenku piva na terasi pa vidi kako ti je

Hahahahahahahahahahah nema šanse, smeta mi dim svake vrste, čak ni dezadoranse ne raspršujem, pravim svoje koji se mažu ☺️☺️☺️ Pivo može, mada neće me to doterati. Hvala Stale. ☺️

Vidi ja i ovako jedva dišem, još mi fali da se nečim zagušim. ☺️ Kapiram da je sve to iz glave, možda i prođe ... jednom. ❤️

Aj što se čepulja vratila, no što je hranite

Neće te proći nažalost

A znam, kao ni svakoga. Nema veze. Šta sad, svako živi s čim mora. ☺️

zaposlim ga resavanjem nekih kompleksnih algoritama koji mi nece trebati u zivotu ili redom otvaram linkove od autora Totally Irrelevant

zaposlim ga resavanjem nekih kompleksnih algoritama koji mi nece trebati u zivotu ili redom otvaram linkove od autora Totally Irrelevant

Hahahahhahhahahhaha nasmeja me ☺️

Kako je Vama fino ovde, pa to je baš simpatično.