Питање за Вукајлијаше

  1. Valjda je sve lako uz Sinalko ☺️

  2. kako jedna mala greščica može tako uticati na budući splet događaja kao onda kada sam na pretraživaču ukuco google fights umesto flights i zakazo tuču za termin došao tamo na aerodromu kao u fajt klabu sve pojedinci koji su greškom ukucali fights umesto flights jedva sam shvatio o čemu ja ovde kucam niko ne otvara

  3. Do I have a place in your home?
    One like = one mesni narezak
    One share = ten mesni narezaks

  4. Besni!! Beeeesni. ☺️ Fin je on, voli eto malo tako ...
    i to...☺️

    Lihvar ima umetničku žicu. ☺️❤️

  5. Zašto Marketi koji rade 24h imaju lanci, katanci i laserski zraci?

  6. Da li je ovo Vučićev vanbračni sin ?! Glumac koji vodi štopericu https://images.app.goo.gl/fJRcjAR42sir82WN8

  7. Hahahahhaha Lihvo umeš da zabodeš. Imaju sličnosti ali meni je on kul lik. Ali usta ista, na iste strane se i bacaju pri govoru ☺️☺️☺️

  8. Pre mi je bio iritantan sad je kul

  9. Isto, des hotule legendo što te zezaju ove jajare kao hotuli oterali sa sajta nekog itd ,ček ajde nek kaže neko jel su hotuli mitska stvorenja ili neki zgodni duhovi koji teraju ljude ne kapiram što je houltu9l postao neka fora što brt dirate decxka to onaj Kara nešto pominje hotule neke

  10. Niko ne zajebava Hotula, hotuličanstvo je glavni duhovni pravac na vukajliji. Hotuli su većina, caramele manjina.

  11. Najlepše su brale hotulske devojke

  12. Boli me stomak nesto sigurno je sto nisam jeo

  13. Niko ni ne smije da zajebava hotula, jer ako dovoljno njih pocne, Cara ce poceti da ga brani, al onda ne moze reci "hotuli otjerase hotula" i univerzum ce implodirati

  14. houltu9l postao neka fora što brt dirate decxka to onaj Kara nešto pominje hotule neke

    Hotuli su se davno razisli od hotula, bukv dva razlicita pravca. Hotuli idu u jednom smeru brat hotul u svom smeru, teletina taj neki rad.

    Cela spika nidje veze za hotulom

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.