Prijava

Ozbiljno, bosanski jezik je služben. Ne bošnjački, zove se bosanski.

Kakav zajeb da bosnjaci koriste jezik koji nije njihov.

Bosanski je u stvari niciji, bosnjaci nemaju jezik a srbi pricaju srpski. To je neko stanje na terenu.

Zanimljiv mi je fenomen nepoznavanja tipa Srbijanaca i Bosanaca.

Cara će ti npr prije znati kako se govori u Poreču nego u Bijeljini koja mu je tu pored i gdje zivi njegov narod.

Sjecam se kad su u dnevnjak doveli onu neku fol bosanku..

Preznojavao sam se od krindza, ono nije bilo ni ismijavanje ni humor, nego cisto nepoznavanje dijalekta i blam.

Nova nacija, trebala je jezik da se odvoji od zlih srboa i hrvata. Inače bi bili asimilirani.

Pa tvrde da nije nova nacija da bosnjaci postoje od vajkada pod tim nazivom. Samo nigde bosnjackog.

Cara će ti npr prije znati kako se govori u Poreču nego u Bijeljini koja mu je tu pored i gdje zivi njegov narod.

Skroz fake pretpostavka u mom slucaju.

Pa tvrde da nije nova nacija da bosnjaci postoje od vajkada pod tim nazivom. Samo nigde bosnjackog.

Piše i na tarabi svašta

o ujkura vam, prestanite vise da se karate ovde. nije vise dzenaret.

Karanje je jebanje celte, to ne praktikujemo ovde

Sirotinjska spika, mislim ako već traže odgovor, onda su Hrvati. Čak mislim da su jedan od najstariji u Evropi.

Ali generalno teška sirotinjska spika, ko god pronalazi svoj ponos isključivo u stvarima koje nije birao nego ih je dobio pukom slučajnošću, je teeška seeroteenia.

Ja ti kazem kako je u slengu, ako bi to rekao u BiH u bilo kojoj varijant, ispao bi vulgaran

Znam, znam. Zato mi je ova pesmica uvek i bila urnebesna.

Od gledanja nema selameta heheh