Prijava

Količina neznanja koja izvire iz ove teme je prosto fascinantna.

peksimeks

ne postoji, reč je peksimet

Slanna

brate nepismeno samo, nije bosanski

ostalo su turcizmi

A za h nek mi se napuše khurca, to stvarno nema smisla, jebala ih mahrama

khamenohfil jesil ti bosanac?

nhisam, bio bih phiramidofil da jehsam
Nego propovedam znanje, učim neuke forumaše
Bukvalno Sveti Sava novog milenija
A i ide mi na kurac lolololo glupi bosanci level humora, odmah se setim Dnevnjaka i sličnih pizdarija

ako ako, valja se, dzenaret je dobar alaahu muharem halilati.

bujrum miralem, vedad je na vrh minaaareta.

Celte ne zvučiš bosanski, nego kao da imaš moždani. Esi dobro?

kako ne zvuci, upravo ovako zvuci kad se zapnu da zahalilaju na tursko-arapskom kako bi bili super uber muslimani

Arapi muslimane iz Bosne i ne smatraju "pravim" muslimanima, zbog njihovog slobodnijeg poimanja islama i pravila.

Večina rendom reči koje si napisao su turcizmi, vremenom iskrivljeni još više, ali ne spadaju u službeni bosanski jezik. To je kao da procenjuješ srpski jezik na osnovu toga kako laloši zbore.

jel sam te uvredio, ozbiljno? jbt, ocigledno je da se zajebavam, otvorio sam gugl ukucao bosanski fudbaleri pa im pisem imena, kakvi turcizmi.

Brate ako je turcizsm ne znači da nije u službenoj upotrebi u BiH...

Postoji bosanski jezik?

Postoji Caro. Postoji i crnogorski i hrvatski i slovenski. Vreme srbskohrvatskog, klupe na parku i Trsta je iza nas.

upravo, jezik je ko sto bi vi lalosi imali jezik. ili dole zapata iz vranja, pri cemu bi on i imao argumente.

ko srpski, hrvatski, i crnogorski. sve to razlicito. nema veze sto se 100% razumemo bez truda osim ako neko na silu ne krene da ubacuje reci sto samo odabrani razumeju.

Koji jezik koriste bosnjaci. Nije valjda bosanski Oo

Bosanski, hrvatski i srpski su tri službena jezika u BiH

Sta je sa austrijskim i svajcarskim jezikom, kako oni mogu tako?

Švajcarski. Kako si me ljuto istrolovao, saću jedan poduži post na latinskom, službenom jeziku Latinske Amerike.

Bosanski, hrvatski i srpski su tri službena jezika u BiH

Jel postoji bosnjacki jezik ozb pitam.
Kapiram da u rs uce srpski, nece valjda bosanski uciti.