Prijava

Pre sam imao euforiju, sad me hvata neka frka oko sutrašnjeg meča.

Pozitivna frka, da se razumemo.

Najludja grupa na SP i preludi japan

cek vezano za ovu sliku, nisam gledao utakmice veceras samo rezultate, ovo var nije proveravao Oo

Proveravali, trajalo većanje nekih 2, 3 minuta, ja sam bio ubeđen da će da ponište kad ono. Jebiga kad već postoji goal-line tehnologija vreme je da se isprse i za celu gol aut liniju da ne dolazi do ovakvih situacija.

https://i.redd.it/1250f7wfxc3a1.jpg
Evo tehnologija koju su koristili, neki senzori u lopti pičke materine.
Al što je na slici lopta za ligu šampiona to nema veze LOL

+100

Meni na osnovu slike deluje VANI, mislim ovo bi se u 99/100 slucajeva sviralo tako al eto. Drago mi da idu dalje idu daljeee svakako

Ahhaha sad vidim ovu sliku, a daj bokte

Da lopta za ls, mada je to samo grafika.

E maradona dje si sad anhele da vidis sto se radi sad sa ovu tehnologiju sve u krv, ne bi ga ti rukom meca englezima

Treba nam 3-0 ili 4-1 da bismo prošli jel?

Tako je, pošto se podrazumeva da će kamerun da reši brazil sa 2 gola razlike.

Kako to? Brazil je prvi pa je prvi. Nama je konkurencija Švajcarska a ne Brazil.

Brazil dobija Kamerun a mi dobijamo Švajcarsku sa 3-0 ili bolje i prolazimo dalje. Hoću da kažem da su nam šanse nemoguće i da će ipak biti onako kako sam ja prognozirao.

A zašto mora 3-0 ili bolje?

Pa gol razlika imamo -2

Au prepračunao sam se. Treba nam samo pobeda.

Ali ukoliko Srbija pobedi Švajcarsku Srbija će imati četiri (4) boda, dok će Švajcarska ostati na 3 (tri) boda, što bi značilo da bi Srbija preskočila takoreći Švajcarsku na tabeli Grupe G Svetskog prvenstva u fudbalu 2022 u Kataru. Ukoliko Srbija bude imala četiri boda a Švajcarska 3, gol razlika nije bitna.

Nije nemoguće ali mislim da se ne treba nervirati uz sve što smo pokazali.